Şimdi yükleniyor

OEM Windows 10 satın alma orijinal mı?

OEM Windows 10 satın alma orijinal mı?

OEM Windows 10 satın alma orijinal mı?

Son Güncelleme tarihi 2 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

teknik destek

Önerdiğimiz orijinal Oem Windows 10 satın alma sizin için hem kârlı olabilir hem de bilgisayarınızı güvenle kullanmanızı sağlayabilir. Oem lisansı orjinal mi ve Windows 10 yükleme öneri talimatımızla sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Windows işletim sistemleri tüm dünyada bilgisayarlar ve bazı tabletler için kullanılan işletim sistemleridir. Windows işletim sistemleri içinde en yaygın olan sistemler Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemleridir.

Microsoft, bir zaman crack yani korsan Windows 7′ den Windows 10′ a geçiş yapmaya izin vermişti. Tabi lisanslı sürümlerden de karşılığı olan Win 10 sürümüne geçiş açılmıştı. Artık ücretsiz sürüm yükseltmeler şu an için kapalı. Bizde sizlere bu yazımızla orjinal ucuz Windows 10 nasıl satın alınır yol göstermek istedik.

Ucuz Windows 10 lisansı satın alma

En ucuz Windows 10 lisans almak için Google’ den, Gittigidiyor, N11, Sahibinden ve Hepsiburada.com’ u ziyaret ediniz. Oem Windows 10 lisans satın alma‘ şeklinde arama yaparak çıkanlardan en ucuz lisansları inceleyin.

Oem lisans, CD’ siz ve her hangi bir kitapçık olmayan Windows lisansı. Bu lisans sadece bir bilgisayarda kullanılabilir ve kurulum yapıldıktan sonra artık başka bir bilgisayarda kullanamazsınız.

Oem lisans, Windows 10 Pro ve Windows 10 Home kutulu lisanslara göre çok daha ucuz olacak.

Windows-10-orijinal-kurulumu-nasil-yapilir-2 OEM Windows 10 satın alma orijinal mı?
OEM Windows 10 satın alma orijinal mı?

Windows 10 kurulumu

Bilgisayara her hangi bir işletim sistemi kurulmadan önce bilgisayarda bulunan ve kaybolması istenilmeyen dosyaların bir flash, harici disk veya cd gibi cihazlarda depolanması önerilmektedir.

Bilgisayara Windows 10 işletim sistemi kurulumu sırasında bilgisayarda açık olan dosyaların kapatılması, programların kapatılması ve internet tarayıcılarının kapatılması önerilir.

Windows 10 işletim sistemi kurulumu

Her hangi bir işletim sistemi yüklüyse www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 linkinden Windows 10 İşletim Sistemini yükseltmek için gerekli aracı indirerek yönetici olarak çalıştırın.

Lisans koşulu şeklinde gelen bildiriyi kabul edip ve şimdi yükselt butonuna tıklayın. Araç Windows 10 İşletim Sistemini kurarken istediği bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Yükleme tamamlanırken Korunacaklar bölümünde isterseniz dosyalarınızın korunmasını sağlayarak dosyaların silinmesini engelleyebilir ya da tamamen bilgisayarın sıfırlanmasını sağlayabilirsiniz.

NOT: Windows orijinal kurulumu ile Windows 10 işletim sisteminin Enterprise sürümü hariç tüm sürümleri yükleyebilirsiniz.

teknik destek