İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Önümüzdeki Yıl Tanıtılacak 4.7 inç iPhone Modelinde Kablosuz Şarj Teknolojisi Yer Alabilir

KGI Securities analistinin son araştırma notuma göre Apple önümüzdeki yıl tanıtacağı 4.7 inçlik iPhone modelinde kablosuz şarj teknolojisi ile birlikte cam gövdeyi bir arada sunacak.

teknik destek

Analistin gerekçesi ise yine önümüzdeki yıl OLED ekranlı iPhone modelinin gelecek olması. Yeni tasarım faktörü kullanıcıların yeni iPhone almasını tetikleyeceğini söyleyen analist, Apple’ın 4.7 inçlik modelini cam gövde ve kablosuz şarj teknolojisi ile donatarak kullanıcı ilgidini çekeceğini belirtiyor.

Malumunuz son araştırma raporlarına göre Apple önünüzdeki yıl 5.5 inç ve 4.7 inç iPhone modellerine ek olarak bir iPhone modelini daha sunacak ve bu model OLED ekranlı gelecek. 4.7 inç iPhone modelinin aksine tüm yeniliklerin diğer iPhone modellerine yoğunlaşmasından dolayı Apple’ın bu kablosuz şarj teknolojisini bu iPhone modeline münhasır kılabileceğini de yine analist belirtiyor.

Kuo daha önce Apple’ın 2017 yılında tanıtacağı iPhone modellerinin cam gövdeye sahip olacağını açıklamıştı. Şimdide 4.7 inçlik modele özel kablosuz şarj teknolojisinden söz ediyor ve bu kesinlikle imrendirici duruyor. Güvenilir Apple analistinin 5.5 inçlik iPhone modelinde kablosuz şarj teknolojisinin yer alıp almayacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapmadı.

teknik destek