Oppo R15’in iPhone X gibi çentikli geleceği artık kesin!

Oppo R15’in iPhone X gibi çentikli geleceği artık kesin!

Oppo R15’in iPhone X tasarımına benzer bir tasarımla geleceği artık çok net. İşte Oppo R15 hakkında diğer tüm detaylar.

teknik destek <

Oppo R15 ve R15 Plus model akıllı telefonlar hakkında son zamanlarda çıkan iddialar bir kez daha netlik kazandı. Firmanın yayınlamış olduğu fotoğraflar, akıllı telefonun tasarımı ve ekran detayları hakkında çok fazla bilgi sunuyor. iPhone X’da görülen çentiğe sahip olacak Oppo R15 ve R15 Plus modellerinin teknik detayları da belli oldu.

2019 yılında 15. yaşını kutlaması beklenen Oppo, yeni model akıllı telefonlar için kollarını çoktan sıvadı. R15 ve Plus model adında gelecek akıllı telefon için şimdiye kadar birçok iddia geldi. Ancak firmanın yayınladığı son görsel tüm soru işaretlerine bir cevap verdi.

Oppo R15’in iPhone X gibi çentikli geleceği artık kesin!1

Oppo’nun yayınladığı görsele dikkat ettiğimizde. R15 ve Plus modelinin tasarım detayları çok net. Asus Zenfone 5Z’de olduğu gibi çentikli bir ekranla geleceği ve iPhone X’e benzeyeceği kesin. Ancak Oppo R15’in çentik bölümü iPhone X’a göre biraz daha küçük durumda.

Akıllı telefonun işlemcisi ise Qualcomm‘un yeni tanıttığı Snapdragon 700‘ü barındıracak. Bu işlemci yapay zekayı desteklerken, akıllı telefonun çok güzel özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Son zamanlarda her üretici iPhone X’a benzer tasarım sunuyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

müşteri hizmetleri