İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

OS X 10.11.4 Yayınlandı! Yeni OS X Güncellemesi Artık Kullanılabilir

Apple’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı masaüstü yazılımı OS X 10.11.4 güncellemesi bugün gerçekleştirilen özel Mart etkinliği ile yayınlanmış durumda. Yeni OS X güncellemesi artık kullanılabilir.

teknik destek

En son geliştiriciler ve halka açık beta yazılım programı kapsamında yedinci betası yayınlanan OS X 10.11.4 güncellemesi ile önemli iyileştirmeler ve yenilikler kullanıma sunuluyor.

OS X 10.11.4 ile Mesajlar uygulamasına Live Photos desteği geliyor. Ayrıca iOS 9.3 ile güvenlik tabanında yükseltilen ve artık parola korumalı olan Notlar uygulaması da Mac’lerde OS X 10.11.4 ile kullanılabilir olacak.

Yeni OS X güncellemesinde Evernote ile aktarım yapmakta oldukça kolay hale geliyor. Ayrıca güncelleme ile kimi kullanıcı için kritik bir hata olan Twitter ve Safari arasındaki kısa bağlantı sorunu da çözülüyor.

Güncellemeye Mac App Store üzerinden erişebilir ve Güncellemeler sekmesinden indirebilirsiniz. Güncellemenin yayınlandığı bu dakikalarda, yoğunluk sebebiyle indirmede sorunlar yaşayabileceğinizi de belirtelim.

müşteri hizmetleri