İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özel Tasarım AirPods Retro

ColorWare tarafından sununan en özel ve nostaljik AirPods modeli bizlerle! Ülkemizde 899 TL fiyat etiketiyle resmi Apple mağazası üzerinden satın alabildiğimi AirPods, kullanıcıları tarafından beğenilen bir ürün. Cihazın yeni tasarım modeli, standart tasarıma göre nostaljik havasıyla öne çıkıyor.

Apple AirPods, yeni versiyonuyla gündeme geliyor olsa da Apple tarafından resmi bir açıklama veya duyuru yapılmadı. Ekosisteme uyumu ile kullanıcıların sevdiği bir ürün olan Pods, yüksek fiyatına rağmen satılmayı başarıyor.

Özel Tasarım AirPods Retro

Çeşitli ürünlere uyguladığı modifikasyonlarla bilinen ColorWare firması, AirPods’a da el attı. Yılların eskitemediği “Macintosh” tasarımından alınan ilhamla ortaya çıkan yeni tasarımda Apple Ile’den de esinlenilmiş.

Pantone 453 rengiyle dikkat çeken ürün, renkli apple logosunu simgeleyen butonu ve yan çizgileriyle standart modelden ayrılıyor.

Normal şartlarda da pahalı olan cihazın özel versiyonu 399 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Nostalji sevenlerin bu fiyatı ödemeyi de gözden çıkaracağına eminiz.

Siz değerli okuyucularımız özel tasarım AirPods ile ilgili neler düşünüyorsunuz?