Özel Tasarım Apple Watch Sport’lar Geliyor

apple-watch-sport

Apple geçtiğimiz yıl Nisan ayında lansmanını yaparak satışa sunduğu Apple Watch sonrası tutarsızlıklar ve belirsizlikler peş peşe geldi. Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus lansmanında yeni tasarım Apple Watch’ları duyurdu ve şimdi de yeni Apple Watch Sport modelleri üzerinde çalışma yaptığı ortaya çıktı.

teknik destek

Son gelen bilgilere göre Apple Hong Kong, Singapur, Çin, Tayvan ve Malezya’ya özel Apple Watch’lar üzerinde çalışıyor. Oradaki özel günler için veya başka bir planla tasarlanan iki yeni Apple Watch Sport’un satışına yakın zamanda başlanacak.

Yeni tasarım Apple Watch’ların 22 Şubat Pazartesi günü satışına başlanacağı belirtiliyor. Yeni Apple Watch’ların neye benzediği veya ne gibi farklılıklara sahip olduklarına dair herhangi bir detay mevcut değil. Fiyatları hakkında da henüz bir bilgi mevcut değil. Hal böyle olunca 22 Şubat’a kadar yeni Apple Watch’lar gizemlerini koruyacaklar.

Apple’ın yakın zamanda Apple Watch sayfasını güncellemesi bekleniyor. Yeni tasarım Apple Watch’ların başta ülkemiz olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde satılıp satılmayacağı ise bilinmiyor.

müşteri hizmetleri