İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pangu iOS 9.3.3-iOS 9.2 için Untether Jailbreak Yayınlamayacak!

Ünlü Jailbreak ekibi Pangu 64 bit cihazlar için yayınlamış olduğu Jailbreak aracı ile 64 bit iOS cihaz kullanıcılarını sevindirmişti. Fakat bu Jailbreak’in semi-tethered olması zamanla sorunlara sebebiyet vermesi sebebiyle üzmeye başlamıştı.

[irp posts=”8738″ name=”iOS 9.3.3 ve iOS 9.3.2 Jailbreak Yayınlandı! Hemen İndirin”]

iOS 9.3.3 için untether Jailbreak yakın zamanda gelecek diye bekleyen birçok 64 bit cihaz kullanıcısını üzerecek olan açıklama PanGu ekibinin Reddit üzerinde bir kullanıcının konuyla ilgili sorusuna verdikleri cevapla ortaya çıkmış oldu.

Pangu-Reddit

xShadyTacticsx isimli Reddit kullanıcısı Pangu ekibine iOS 9.3.3 veya iOS 10 için untether Jailbreak yayınlamayı planlayıp planlamadıklarını sordu. Pangu ekibi ise sorulan bu soruya 9.3.3 için untether Jailbreak planlarının olmadığı yönünde cevap verdiler.

PanGu ekibinin bu cevabı sonrası iOS 9.3.3-iOS 9.2 Jailbreak kullanıcılarının da planları suya düşmüş oldu desek yalan olmaz. Çünkü semi-tethered Jailbreak öyle ya da böyle uzun vadeli bir kullanım kalitesi sunamıyor. Şimdilik son gelişme bu yönde. Durum değişir mi, PanGu ekibi bir sürpriz yapar mı bilinmez…

3 Yorum

  1. Ahmet Ahmet 4 Ağustos 2016

    Pangu bundan sonra sen yapma kardeş taige bırak onlar yapsın.

  2. bekir gormez bekir gormez 2 Ağustos 2016

    untethered olmazsa pek yüklenceğini sanmıyorum semi tethered yapıp her yeniden başlatmada jailbreak atmak hatta bazen açılmama vs. sorunları çekmek pek mantıklı değil gibi görünüyor ve şuan aynı sorunu yaşıyorumda…

  3. asdasd asdasd 2 Ağustos 2016

    son dönemde iyice cıvıttılar artık

Yorumlar kapatıldı.