Paris Hilton: ‘’iCloud’a Güvenmeyin!’’

paris

Paris Hilton: ‘’iCloud’a Güvenmeyin!’’

teknik destek <

Hacker’ların son mağduru olan Paris Hilton, iCloud hakkında açıklamalarda bulundu. Hacker’ların kendisini hacklemesiyle beraber bulut hesabında sakladığı resimlerin de alındığını belirten Paris Hilton, ‘’iCloud güvenilir değil. Güvenmeyin. Bu günden sonra zaten kullanmıyorum.’’ Açıklamasını yaptı.

Herkesi Dolandırabilirdi

Hacker kadın, ilerleyen zamanlarda başka birilerini de dolandırabilirdi. Hedefleri arasında Rick Hilton ve onun kız kardeşi olduğu bilinirken, bu duruma daha fazla müsaade edilmeden kadın hacker tutuklanmıştı. 2015 ve 2017 yıllarında da Paris Hilton’un hesaplarını bir hayli tehlikeye atan kadın, sonunda 170 bin dolardan fazla para harcadı. Aynı zamanda Paris Hilton’un kredi kartlarını da kullanarak büyük bir restoranda 40 bin dolar değerinde rezervasyon yaptırmıştı.

paris1

Duruşmadan Önce Açıklamalarda Bulundu

Mahkemenin yapılacağı yere gelen Paris Hilton, duruşmadan hemen önce gazetecilerin sorularını yanıtladı ve bir takım açıklamalarda bulundu. Kadın hackerin iddialarına göre Paris Hilton, iCloud hesabında müstehcen fotoğraflarını saklıyordu. Banka ve kartların yanı sıra bu resimleri de alabildiğini ve sakladığını belirten kadının açıklaması, Paris Hilton’u kızdırdı. Apple için hiç de iyi olmayan bu gelişme, Paris Hilton’un açıklamalarıyla başladı. Paris Hilton, ‘’O günden sonra bir daha iCloud kullanmadım. iCloud’a güvenmeyin’’ sözlerini kullandı. Ayrıca bu haberin, Apple için hiç de iyi olmayacağını belirten Hilton, açıklamasının ardından mahkeme için duruşma salonuna girdi.

müşteri hizmetleri