İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Patlamış Note 7 Görünümlü iPhone Kılıfı

Samsung’un belki de asrın hatasını yaparak kalitesiz malzemeye sahip Note 7 üretmesi hala teknoloji dünyasının en çok konuşulan konularından birisi. Patlayan Note 7’ler sebebiyle üretime son verilmesi iPhone 7’yi rakipsiz hale getirdi.

teknik destek

Samsung’un içine düştüğü bu durum Apple fanları arasında alay konusu oldu. Öyleki patlamış Note 7 temalı iPhone 7 kılıfları bile üretilmeye başladı. iPhone aksesuar pazarının en komik kılıfı olan “Explo-Sung iPhone Skin” isimli kılıf tarih kitaplarına geçecek cinsten. Kaliforniya’da tasarlanan bu kılıf diğer kılıflara göre çok daha özgün.

img_1033

Bir iPhone sahibi olarak belki hoşunuza gitmeyecek ama komik görünümü ile dikkatinizi çekebilir. iPhone’u tam anlamıyla korumayan bu kılıf Samsung ile dalga geçerken başınıza ummadık kazalar açabilir. Kılıf iPhone 5 ile iPhone 7 arasında çıkan bütün iPhone’lar için mevcut. Kılıf ekran koruyucusu ile birlikte 24.99$ ücretle satılmakta.

Samsung’un düştüğü durum kesinlikle hiç bir firma için istediğimiz bir şey değil. Umarız Samsung bir daha bu hataya düşmez.

teknik destek