People Dergi Kapağı iPhone X ile Çekildi

dergi

People Dergi Kapağı iPhone X ile Çekildi

teknik destek <

Apple iPhone modellerinin, yükselme devrine geçtiğinden bu yana kameralarının kalitelerini hepimiz biliyoruz. Özellikle iPhone modelleriyle çekilen resimlerin büyük sergilerde yer aldığını, videoların sergilerde yer aldığını ve çekilen objelerin milyonlarca beğenicisi olduğunu da duymuştuk. Bu sefer de dünya çapında köklü bir derginin kapak fotoğrafının, iPhone X modeliyle çekildiğini duyduk.

People Kapağı iPhone X ile Çekildi

Dünyanın en köklü dergilerinden birisi olan People’ın yeni sayısı için çekimler yapıldı. Kapak çekimleri sırasında Demi Lovato, J. Balvin ve Amara La Negra gibi ünlü isimler de bulunuyordu. Apple CEO’su Tim Cook, yeni sayı için çekilen kapak resmini kendi Twitter hesabında paylaşarak, fotoğraf karesinin iPhone X modeliyle çekildiğini duyurdu.

dergi1

iPhone X Kamerası Birebir!

Son zamanlarda ortaya çıkan amiral gemilerinin kameraları da, profesyonel kameralar taş çıkartıyor diyebiliriz. Büyük bir dönüşümden geçen kameralarla ilgili araştırmalar ve geliştirmeler hala devam ediyor. Büyük ihtimalle 2020 yılından sonra fotoğraf çekmeyi seven insanlarımız, profesyonel kameralara ve fotoğraf makinelerine ihtiyaç duymayacak gibi görünüyor.

Aynı zamanda iPhone X modelinin kamerasına baktığımız zaman, arka kısmındaki 12 MP’lik kaliteyi görebiliyoruz. Aynı zamanda daha büyük bir lens ağına ve yapay zeka desteğine de sahip olan cihaz, ilerleyen zamanlarda yeni sergiler açtırabilir, daha büyük başarılara da ev sahipliği yapabilir. Ayrıca WWDC 2018 etkinliğiyle beraber, yeni modelleri ve kameralarını da görebileceğiz.

 

müşteri hizmetleri