İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni ganimet kutusu

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un içerisine eklenen ganimet kurularının birisinin içerisine layerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni ganimet eklenenler arasında öyle bir kıyafet var ki bu kıyafetin ortalama olarak 125 sene sonra olunabilecek kadar nadir bir parça olduğunu söyleyebiliriz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds sitesinin kendi resmi internet sitesinden yapılan bir açıklamaya göre 22 Şubat 2018 tarihinde oyuna yeni iki tane ganimet kutusu eklendi. Bu kutular içerisinden birisinin adı Fever, bu kutu özellikle 1970’li ile 1980’li yılların modasını oyuna taşıyor. İkinci kutunun ismi ise Militia, bu kutunun içerisinde ise askeri kıyafetler yer alıyor. PUBG kullanıcılarının kendilerine sunulan bu yeni ganimet kutularından memnun kalacağı düşünülenler arasında yer alıyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni ganimet kutusu

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştirici ekibi, geleneğini bozmuyor. Sunulan bu iki kutudan birisi ücretli olarak sunuluyor. Diğer ise oyunculara ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Ücretli olarak sunulan kutu Fever kutusudur. Bu kutuyu oyuncular BP kullanarak satın alabiliyor. Aynı zamanda Early Bird anahtarını kullanarak da açabiliyorlar. Militia kutusu ise PlayerUnknown’s Battlegrounds’da yer alan 4 kutudan birisi konumundadır ve rastgele düşme ihtimali var. Kutu ücretsiz bir şekilde açılmaktadır. Yalnız Fever kutusunu açtığınız zaman bazen tek bir eşya düşürme olasılığınızda var. Gamescom Invitational Crate 2017 kutusunda da olduğu gibi direk olarak set şeklinde de düşürebilirsiniz.

Militia kutusunun düşme oranı şuanlık oyunda %40 civarındadır. Bu oranın oldukça yüksek bir oran olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü oyunda yer alan diğer 4 ücretsiz kutunun 2 tanesi %20 oranında düşme ihtimaline 2 tanesi ise %10 oranında düşme ihtimaline sahiptir.