PlayStation Plus Aboneleri Spotify Premium İçin Daha Düşük Fiyat Ödeyecek

playstation-plus-aboneleri-spotify-premium-icin-daha-dusuk-fiyat-odeyecek

Geçtiğimiz yıllarda PlayStation için ortaklığa giden Sony ve Spotify duyurdukları yeni kampanya ile kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation Plus kullanıcılar PlayStation’ları üzerinden Spotify Premium almak istediklerinde daha düşük fiyat ödeyecekler. 

teknik destek <

PlayStation Plus Aboneleri Spotify Premium’a İndirimli Bir Fiyatla Sahip Olabilecek!

Geçtiğimiz yıllarda PlayStation Music servisinde Spotify ile bir ortaklığa giden Sony yeni anlaşmayla birlikte kullanıcılar Spotify üzerinden müzik dinleyebiliyordu. Oyun oynarken arka planda Spotify üzerinden müzik dinleyebilen kullanıcılara Sony yeni bir müjdeli haber verdi. Sony’nin açıklamasına göre PlayStation için Spotify uygulamasını kuran kullanıcılar 30 gün süreyle Spotify Premium’u deneyimleyebilecek. Eğer ki PlayStation kullanıcıları Spotify Premium’u severler ve devam etmek isterlerse PlayStation Plus abonesi olmaları durumunda Spotify Premium’u indirimli bir şekilde satın alabilecek. Sony’nin açıklamasına bu kampanyadan hali hazırda PlayStation Plus abonelerinin de yararlanabileceğini açıkladı. 

Sony’nin açıklamasına göre 10 Ekim 2018’e kadar geçerli olacak olan bu yeni kampanyada PlayStation Plus kullanıcıları Spotify Premium’a yüzde 10 indirimle abone olabilecekler. Henüz ülkemizde geçerli olmayan bu indirimle bilikte kullanıcılar Spotify Premium ile birlikte 40 milyondan fazla şarkıyı kesintisiz bir şekilde indirimli olarak dinleyebilecek. 

Sony ve Spotify’ın yeni bir kampanya gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğini önümüzdeki süreçte göreceğiz. 

müşteri hizmetleri