İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PlayStation Plus Temmuz 2018 Oyunları

PS Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 kullanıcıları için her ay sunulan oyunlar açıklandı. Temmuz ayında oyunculara hangi fırsatlar ve ücretsiz oyunlar sunulmuş, PS Plus Temmuz neler sunuyor bir bakalım.

teknik destek

PS Plus üyeliği bulunanlara PS3, PS Vita ve PS4 konsolları için toplam 6 oyun hediye ediliyor. PlayStation 4 için verilen oyunların içerisinde, son aylarda Detroit: Become Human yapımıyla ses getiren Quantic Dream’in başka bir yapımı olan Heavy Rain ve rol yapma/aksiyon türünün başarılı denebilecek üyelerinden Absolver yer alıyor. Bu oyunları kütüphanenize önümüzdeki ayın 3’ünden itibaren ekleyebileceksiniz.

PS3 sahiplerine ise Extreme Exorcism, Rayman 3 HD oyunları sunulurken, PS Vita kullanıcıları Space Overlords ve Zero Escape: Zero Time Dilemma yapımlarını ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

PlayStation Plus Temmuz 2018 Oyunları

Tüm bunlara ek olarak 11 Temmuz tarihine kadar Call of Duty: Black Ops 3 oyununu da kütüphaneniye ekleyebileceksiniz. Belirtilen tarih geçmeden oyunu kütüphanenize kaydedin, bu işlemi Sony’nin mobil uygulamasını kullanarak da gerçekleştirebilir ve indirme işlemini sonradan başlatabilirsiniz.

teknik destek