İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pokemon GO benzeri oyun! Ghostbusters oyunu çıkıyor

Pokemon GO oyunu çıktıktan kısa süre sonra çok fazla kişi tarafından oynanmış ve bir anda bütün dünyanın gündemine oturmuştu. Eski popülerliği kalmayan oyun şuanda pek fazla kişi tarafından oynanmıyor. Pokemon GO benzeri yeni bir oyun piyasaya girmek için gün sayıyor. Ghostbusters oyunu kısa süre sonra çıkacak.

Oyunun yapımcısı da son derece sağlam Sony, bu oyunu arttırılmış gerçeklik oyunu olarak adlandırıyor. Ghostbusters World oyunu ile ilgili bir de video paylaşan Sony oyunun nasıl olduğunu bizlere gösterdi. Ayrıca oyunun demosunu oynamak isteyenler için birde fırsat var. Sony MWC 2018 etkinliğine katılanlar tarafından oynanabilecek. Sony tarafından paylaşılan bu videoyu yazımızın hemen altında bulabilirsiniz.

OYUNUN DEMOSU OYNANABİLECEK

MWC etkinliği kısa süre başlayacak ve buraya girişlerin paralı olduğunu söyleyelim. Yani oyunu test etmek için giriş ücretini ödemelisiniz. Yayınlanan video da göreceksiniz. Oyunda arttırılmış gerçeklik ön planda oyun ile ilgili önemli bir nokta ise sadece belli karakterler yok. Hayaletlerin yanı sıra bizleri bekleyen çok sayıda karakter var. Çizgi romanlar ve video oyunlarındaki tüm hayaletleri Ghostbusters oyununda bulabilirsiniz.

Ayrıca oyun için yaratılan özel hayaletlerde olacak. Sıkı bir çalışma  yapan Sony bu oyunda beklentileri yüksek tutuyor.

Son kısımda oyunun önümüzdeki Pazartesi günü Barselona’da başlayacak olan MWC 2018 etkinliğine tanıtılacağını ve demo testlerinin yapılacağını hatırlatmadan geçmeyelim.