İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pokemon GO İpuçları: Pokemon Ararken Gereksiz Gezintilere Son! Neyi Arıyorsanız Direk Bulun!

Pokemon GO çılgınlığı tüm dünyada devam ediyor ve şu anda oyunun kullanan, Pokemon avcılığı yapan 30 milyondan fazla kullanıcı mevcut. Ancak kimi zaman Pokemon bulmak zor olabiliyor ve eksik karakterlerle karşılaşıldığında katedilen yol bir anda zulüme dönüşebiliyor.

teknik destek

[irp posts=”8387″ name=”iOS için Pokemon GO’yu Hemen İndirin!”]

Pokemon GO İpuçları #1

Neyse ki bunun için bir uygulama geliştirilmiş 🙂 Uygulamamızın adı Poke Radar. iOS ve Android için kullanılabilir olan uygulamayı direk buradan veya aşağıdaki bağlantı üzerinden iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza indirebilirsiniz.

[appbox appstore id1133187993]

pokemon-go-haritasi

Uygulamayı yükleyerek harita üzerinden size en yakın Pokemon karakterlerini görebilir ve ona göre yol alabilirsiniz. Özellikle arşivinizdeki eksik karakterleri tamamlamanızda uygulamanın oldukça tatmin edici olduğunu belirtelim. Üstelik dilediğiniz karakteri tek tıklama ile harita üzerinden arayabilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dilinin olması da ayrı bir güzel tarafı.

Google Maps üzerine inşaa edilen uygulamanın harita güveni de böylece %100’e yakın oluyor ve gerçek zamanlı konumlama ile neyi nerede aramanız gerektiğini tam olarak biliyorsunuz.

Paylaştığımız bu yöntemin en azından şimdilik uzunca bir süre geçerliliğini koruyacağını belirtelim. Uygulamasına verdiği güncellemelerle hilelere karşın mücadele eden Niantic firması bu uygulama üzerinde bir süre engelleme yapmayacaktır ya da yapamayacaktır.

Deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın 🙂 Ayrıca ara ara böyle iphuçlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi de belirtmek isteriz. Keyifli oyunlar!

müşteri hizmetleri