Pokemon Go Yakında Avrupa App Store Mağazalarında

iOS-icin-Pokemon-GO

Yayınlandığı günden beri rekor üstüne rekor kıran Pokemon Go oyunu yakında Avrupa App Store mağazalarında olacak. Şu anda sadece bir kaç ülke mağazasında olan oyunu buna rağmen binlerce kullanıcı sitemiz sayesinde yükledi.

müşteri hizmetleri

Oyun bugün itibari ile Almanya App Store’da yerini aldı. Yakın zamanda diğer Avrupa ülkelerinin mağazalarına da gelecek. Wall Street Journal kaynaklı yeni bir rapora Pokemon Go’nun bu hafta İngiltere ve Japonya’da da satışa sunulması planlanıyor. Gecikmenin sebebi olarak yoğun ilgiden dolayı sunucu problemleri yaşanmasının önüne geçmek istenmesi gösteriliyor.

Pokemon Go dün itibari ile güncellendi. Özellikle Google hesabı ile oturum açmak isteyen kullanıcıların temel profil bilgilerinin yanısıra diğer kişisel verilerine erişim sağlanıldığı iddialarını yalanlayan yapımcı Niantic Labs, bu güncelleme ile birlikte sunucuları üstündeki yükü de hafifletmiş durumda. Sık sık meydana gelen çökme sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu, artık kesintisiz bir oyun deneyimini yaşamanın mümkün olduğunu belirtelim. Bu sebeple güncellemenin kritik önem taşıdığını söyleyebiliriz

Pokemon Go’nun erken başarından yararlanmak isteyen Nintendo, orijinal pokemon oyunlarının fiyatlarını düşürdü. 14 Temmuz ve 28 Temmuz arasında Pokemon Blue , Pokemon Red ve Pokemon Yellow oyunları Nintendo eShop’tan %30 indirimli olarak satın alınabilir.

Pokemon Go’yu hala yüklemediyseniz aşağıdaki linke tıklayarak legal yollarla App Store’dan indirebilirsiniz. Pokemon Go yükleme yöntemlerini anlattığımız yazımız dışındaki yöntemlerle iOS cihazlarınıza oyunu yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Oyunu internette dolaşan apk dosyası ile androidli telefonlara indirmenin sorunlara sebep olabileceğini belirtelim.

[irp posts=”8387″ name=”iOS için Pokemon GO’yu Hemen İndirin!”]

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Hiç HipStore’a falan gerek yok.
    Ben AppleFoni için kimlik açtım eğer yazınızda yayınlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum:
    [email protected] extremail. ru
    AppleFoni2016
    Şimdiden rica ederim.

Comments are closed.