İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Portre Modunu iPhone 7 Plus Dışındaki Cihazlarda Kullandıran Uygulama Yayınlandı

Apple’ın iOS 10.1 ile iPhone 7 Plus kullanıcılarının kullanımına sunacağı Portre Modu’nu mobil fotoğrafçılık adına gerçekten iştah kabartıcı. Onunla nesneleri odaklarken arka planı flulaştırabiliyorsunuz. Elbetteki bu tümüyle yazılımsal bir özellik değil. Donanımsal olmasıyla da şimdilik iPhone 7 Plus’a bir özgü.

teknik destek

Ancak eski iPhone modelleri için ki iPhone 7’de buna dahil App Store’da yerini alan bir uygulama ile siz de Portre Modu’nu cihazınıza taşıyabilirsiniz.

Elbetteki bunu yaparken cebinizden 5,99 TL’nin çıkacağını belirtelim. Kimisi için bu durum pek hoş olmasa da bu modu iPhone’unun “7 Plus” olmamasına rağmen isteyenlerin sayısının oldukça çok olduğunu biliyoruz.

Uygulamamızın adı FabFocus. Buradan devam ederek uygulamanın direk indirme ekranına App Store üzerinden erişebilirsiniz. Ödemenin tek bir kereye mahsus olduğunu en azından şimdilik herhangi bir uygulama içi satın alımın söz konusu olmadığı belirtelim.

Uygulama ile çekilmiş fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.Uygulama hakkında yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

teknik destek

5 Yorum

  1. Musa Musa 22 Aralık 2017

    ben indirdim 13.99tl verdim suan için o kadar da kötü değil bence

  2. Hayrullah Hayrullah 13 Kasım 2017

    Kesinlikle yüklemeyin. Fotoyu çek kendiliğinden görüntüyü ayarlasın diye bişeyi yok. Fotoyu çekip onun üzerinde siz çalışıyosunuz. Portre çalışması yapılacak kişiyi seçiyosunuz etrafı buğulu. Saçmalık.

  3. Sergen Sergen 20 Ekim 2016

    Bu uygulamayı kullanan var mı ?

Yorumlar kapatıldı.