Portre Modunu iPhone 7 Plus Dışındaki Cihazlarda Kullandıran Uygulama Yayınlandı

aafe2fef-8066-452c-a4ea-309f6ecb763c-701-0000004ba60108b8_tmp

Apple’ın iOS 10.1 ile iPhone 7 Plus kullanıcılarının kullanımına sunacağı Portre Modu’nu mobil fotoğrafçılık adına gerçekten iştah kabartıcı. Onunla nesneleri odaklarken arka planı flulaştırabiliyorsunuz. Elbetteki bu tümüyle yazılımsal bir özellik değil. Donanımsal olmasıyla da şimdilik iPhone 7 Plus’a bir özgü.

teknik destek

Ancak eski iPhone modelleri için ki iPhone 7’de buna dahil App Store’da yerini alan bir uygulama ile siz de Portre Modu’nu cihazınıza taşıyabilirsiniz.

Elbetteki bunu yaparken cebinizden 5,99 TL’nin çıkacağını belirtelim. Kimisi için bu durum pek hoş olmasa da bu modu iPhone’unun “7 Plus” olmamasına rağmen isteyenlerin sayısının oldukça çok olduğunu biliyoruz.

Uygulamamızın adı FabFocus. Buradan devam ederek uygulamanın direk indirme ekranına App Store üzerinden erişebilirsiniz. Ödemenin tek bir kereye mahsus olduğunu en azından şimdilik herhangi bir uygulama içi satın alımın söz konusu olmadığı belirtelim.

Uygulama ile çekilmiş fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.Uygulama hakkında yorumlarınızı da aşağıdaki yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

5 Comments

  1. Kesinlikle yüklemeyin. Fotoyu çek kendiliğinden görüntüyü ayarlasın diye bişeyi yok. Fotoyu çekip onun üzerinde siz çalışıyosunuz. Portre çalışması yapılacak kişiyi seçiyosunuz etrafı buğulu. Saçmalık.

Comments are closed.