PUBG Kan Kaybediyor

PUBG Kan Kaybediyor

PUBG, geçtiğimiz ay içerisinde %2 oranında oyuncu kaybetmişti. PUBG Kan Kaybediyor. PUBG’un bu ay ise %5 oranında oyuncu kaybettiği görülüyor. PUBG bütün dünyada erken erişim oyunu olarak yayımlandığı günden beri milyonlarca dolar para kazandı. Fakat son zamanlarda oyuncularını kaybetmeye başladı.

teknik destek

İlk olarak geçen hafta PUBG’nin eş zamanlı şekilde oyuncu kaybettiği yönünde Steam Spy tarafından bir görsel sunulmuştu. PUBG, sahip olduğu Battle Royale moduyla milyonlarca oyuncuya ulaşmayı hedefledi. Oyun geçtiğimiz hafta %2 oranında oyuncu kitlesi kaybetti. Oyunun tarihinde ilk defa böyle bir gerileme görüldü. Bugün gelen veriler ise PUBG’nin oyuncu kaybetmeye başladığı öğrenilmiştir.

Yeni verilere göre PUBG Kan Kaybediyor

PUBG, geçtiğimiz hafta %2 oranında oyuncu kaybetmişti. Bu hafta ise bu yüzde %5’e yükseldi ve adeta bir şok etkisi yarattı. Oyun bu zamana kadar 30 milyonun üzerinde satış yapmayı başarmıştı. Steam Charts verilerine göre oyun geçtiğimiz ay %2 bu ay ise %5 gibi bir oyuncu kitlesi kaybetti. Yapım ocak ayının ortasında eş zamanlı oyuncu rekorunun 3 milyon 257 bin olmasıyla beraber rekor kırmayı başarmıştı. Fakat oyun, oyuncu kitlesini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. PUBG Corp ekibi son zamanlarda oyuncuların eleştirileriyle karşı karşıya kalıyordu. Önümüzdeki günlerde ise 2018 yılının yol haritasını oyuncularla paylaşacağını belirtti. Oyuna gelen son güncellemeler ise genellikle oyunda yer alan hataları düzeltmeye yönelikti. Oyuncular artık oyuna yeni içerikler eklenmesini bekliyor.

müşteri hizmetleri