Şimdi yükleniyor

PUBG Lite indirme bağlantısı açıldı

PUBG Lite indirme bağlantısı açıldı

PUBG Lite indirme bağlantısı açıldı

Son Güncelleme tarihi 21 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

Ünlü oyun geliştiricisi düşük donanıma sahip olan bilgisayarda rahatlıkla oynanması için PUBG Lite çıkardı. Oyunda kayıt patlaması yaşandı ve ön kayıtta son gün Perşembe olarak açıklandı. Ama PUBG Lite indirme sayfasında bugün itibaren oyunu bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

teknik destek

PUBG Mobile’ nin daha düşük sistemlerde çalışmasını sağlayan Lite adlı sürümü olay kayıtla devam ediyor. Mevcut sürümde paralı durum olması ve güçlü donanımda sistemler istemesinden dolayı şirket farklı bir sürüm çıkardı.

Bir iddiaya göre de çıkarılma nedenlerinden biri de bazı rakip oyunların ücretsiz olması. Son güncelleme krizinde çok büyük tepkiler alan PUBG Mobile için alternatif daha rahat çalışan sürüm çıktı.

PUBG-Lite-indirme-baglantisi-acildi-2 PUBG Lite indirme bağlantısı açıldı
PUBG Lite indirme bağlantısı açıldı

Geliştirici, oyuna kayıt olanlara şartsız bazı hediyeler vereceğini duyurmuştu. Yeni gelen bir açıklamaya göre hediyeler katlandı.

Elli bin ön kayıt için söz verilen hediye kayıttın üçe katlanmasıyla değişti. Şimdide son bilgiye göre üç yüz bin rakamını aşan kayıt sayısı var ve yine hediyeler değişti.

PUBG Lite indir bilgisayar sürümü başladı

PUBG Lite indirmeye açıldı. Bağlantı adresi lite.pubg.com/tr/download girerek sistem gereksinimlerine bakıp sonra indirebilirsiniz.

Hatırlatma indirme sayfasındaki oyunu oynayabilmeniz için program gereksinimini sağlayın. Bunlarda aynı sayfada bulunuyor.

PUBG Lite açılmıyor ya da açılırken hata verip kapanıyor ise sürücüye ve ilgili yazılımlar yüklenip tekrar PC yeniden başlatılması gerekmekte. Sorularınıza yanıt gün içerisinde yapılabilir.

teknik destek