PUBG Mobil versiyonu fragmanı yayınladı

PUBG Mobil versiyonu fragmanı yayınlandı. Artık mobil olarak da oynanacak olan oyun Çin piyasasına giriş yaptı.

0
PUBG Mobil versiyonu fragmanı yayınladı

Popüler STEAM oyunu PUBG Mobil versiyonu fragmanı yayınlandı. Artık mobil olarak da oynanacak olan oyun Çin piyasasına giriş yaptı ve pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılandı. Hayatta kalma oyunlarının babası olarak gösterilen bu oyuna olan ilgi tüm Dünya genelinde inanılmaz derece de fazla.

Yayınlanan fragmanda ise oyunun kendine has  özellikleri yer alıyor. Oyuncular tarafından oldukça sevilen bir oyun olan PUGB mobil versiyonu ile de pek çok kişi tarafından oynanacak. Fragman düzen ile başlayıp ciddi bir kaos ortamı ile devam ediyor. PUBG Mobil versiyonu fragmanı oyunun doğal yapısını ve dinamiklerini oyunculara yansıtmayı gerçekten çok iyi başarmış. Mobil versiyon fragmanında kargo uçağının ardından oyuncular boşluğa atılıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom abonelik iptali

PUBG Mobil versiyonu fragmanı

Haritalarda gerçekleşen olayların canlandırılmasında oldukça neşeli anlar yaşanmış. Ayrıca  yaşanan tüm olaylar son derece gerçekçi ve oyuncuları sıkmadan bu işlemler yapılmış. PUBG Mobil fragmanı ile birlikte Bluehole, olası bir PUBG filminin nasıl olabileceği konusunda fikir sahibi olabilmemizi de sağlamış oldu. PUBG Mobil versiyonu fragmanı merakla bekleniyordu yazımızın hemen altına oyunun fragmanını da koyduk sitemiz aracılığı ile bu güzel fragmanı izleyebilirsiniz.

PUGB’a rakip çok sayıda oyun çıksa da hayatta kalma oyunlarının en iyisi olarak gösterilmeye devam ediyor. PUGB’a bu güne kadar sayısız rakip çıkmış ancak aynı etkiyi yaratamamıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=Z3L_tcPw0Y0

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.