PUBG Mobile hesap açma Facebook Twitter giremiyorum

PUBG Mobile hesap açma Facebook Twitter giremiyorum

Pubg mobile hesap açma Facebook Twitter ve e-posta hesabıyla giremiyorum sorunu yaşayanlar için olası sebeplerine ve yapılması gereken çözüm adımlarından bahsedeceğiz. Pubg hesap nasıl açılır?

teknik destek <

Oyunu telefonun uygulama mağazasına girerek indirin. Bilgisayardan da accounts.pubg.com/register sayfasından hesap oluşturun.

Hesap açmada yaşanan hataları bize yazarken hatanın tamamını yazınız. PC ve başka cihazdan veya internet ağının da değiştirilerek denemesini öneriyoruz.

PUBG Mobile hesap acma Facebook Twitter giremiyorum-2
PUBG Mobile hesap açma Facebook Twitter giremiyorum

Pubg Mobile yeni hesap açma

Pubg hesap açma, Android yüklü veya iPhone telefondan oyuna girdiğinizde “Twitter”, “Facebook” bağlantı butonlarıyla karşılaşacaksınız, birini seçin ve oturumu açık olan hesaptan erişime izin verin.

Oyunun girişindeki okudum onaylama kutucuklarına dokunup yeşil olduğundan emin olunuz.

More yazanla giriş yapmak isterseniz “Guast” veya “Game center” tercihlerini kullanabilirsiniz.

Alternatif e-postayla kaydı ya da telefon numarasıyla kayıtı tercih edilebilir.

Pubg hesap sizin için önemliyse birden çok yöntemi etkinleştirin.

G. center nedir? Bu bir hesap oluşturma aracı gibi bir durum. Mac ve iOS gibi cihazlarda kullanılan sosyal bir ağ.

PUBG Mobile hesap acma Facebook Twitter giremiyorum-3

Pubg Mobile yeni hesap açma
PUBG Mobile hesap acma Facebook Twitter giremiyorum-4

Pubg Mobile hesabım açılmıyor

Pubg Mobile hesabım açılmıyor

Oturum açarken sonlandırma, direk oyundan atma ve kullanıcı hatası durumlarında ilk akla gelen oyunun sunucusunda bir sorun çıkması.

Diğer nedenleri de şu şekilde sıralayalım;

 • Telefondan oynayanlar boş alan kalmamış olabilir
 • Cihazda tarih ayarının yanlış olması
 • Oyun giriş bağlantı hesabında sorun oluşması. Facebook sorunları
 • Oyun geliştiricisinin bazı nedenlerden dolayı kullanıcıya bazı kısıtlamalar getirmesi
 • Telefon yazılımda hatanın çıkması
 • Pubg yeni bir güncelleme çıkarmış olması

Pubg iletişim geçmek için…

müşteri hizmetleri

46 Comments

 1. Pubg mobile giriş yaptığım facebooka giremiyirum hesabıma pas satın almıştım hesabımı kurtarmam mümkünmü yada başka hesaba aktarım mümkünmü ?

 2. Yolunu yükledim fakat facebook hesabıma girdikten sonra yükleniyor yazısı hiç gitmiyor. Aktif halde kullandığım hesaptı şimdi giremiyorum

  1. Farklı cihazlarda durum aynı mı? Facebook’ a girip bağlı olan hesapları kontrol ettiniz mi?

 3. Merhaba iyi akşamlar ben oyundayken işyerimde müşter geldi telefonu masaya koydum müşter gittikten sonra telefonu elimde alıp tuş kilidini açtım pubg e giriş yapın dedi bende daha önce facebookle girişe tıkladım yeni hesap kuruluşu çıktı karşıma ben eski hesabıma nasıl ulaşabilirim yardımcı olurmusununuz

  1. Daha önce hangi giriş seçeneğiyle hesaba giriyorsanız onu kullanmadığınız anlamına geliyor. Eğer facebook ile giriliyorsa yanlış hesapla bağlanıyorsunuz demek oluyor. Ya da bağlı hesabın bağlantısını kaldırdınız.

 4. Pubg guncelleme Sonucu hesabimdan cikip girdim tiwitter ile giris yapiyorum uygulamaya izin ver ekranina gelince oyun yeniden baslatiyor bazen izin veriyorun ama genede yeniden baslatiyor oyunu

  1. İzin verdiğinde artı giriş seçeneği ekleyebiliyor musunuz? PUBG sayfasından accounts.pubg.com/login deneyiniz.

   1. accounts.pubg.com/login giris yaptm izin verdm hesap olustur ekranı geldı ne yapmalıyım

 5. Eşim güncelleme için uygulamayı telefonundan sildi direkt tekrar geri yükledi . Oyuna tekrar Facebook üzerinden giriş yaptı ama hiç bir türlü kendi hesabına giriş yapamıyor . Eşimin telefonundan benim hesabım açılıyor . Eşimde kendi Facebook hesabı benim cihazda benim Facebook hesabım açık. Ama Pubg ye girdiğimizde ikimizde de benim Pubg hesabım açılıyor . Eşimin Facebook uygulamasında kendi hesabı açıkken Pubg de neden benim hesabım açılıyor ?

  1. Mevcut cihazdan eşinizin Facebook’ u ile giriş yapıldığından. Oyundan ve facebook’ tan çıkış yapıp facebook uygulamasıyla kendi hesabınıza girip tekrar bağlanmayı deneyin.

   1. Kendi facemden çıktım pubg den çıktım tekrar ikisine de giriş yaptım ( Facebook şifremi de değiştirdim ) benim cihazımdan benim hesabım açıldı . Ama aynı şeyleri eşimde yaptı , yine eşimin telefonundan benim Pubg hesabım açıldı . Hiç bir türlü eşimin Pubg hesabına girmiyor .

     1. Hemen bakıcam. Teşekkürler . Umarım sonuç verir. Eşimin eski kullandığı telefondan Pubg ye girdik sadece oradan açıldı şimdi kendi hesabı . Ama şu an kullandığı cihazı 1 yıldır kullanıyor yaklaşık, her zaman girebildik Pubg ye . Silip tekrar yükledi dün , dediğim gibi bu cihazda bir daha giremedi kendi hesabına

 6. Hocam ios Tan android sistemine geçtim oyunda tanımlı Twitter hesabının hangisi olduğunu unuttum yardımcı olabilecek misiniz?

 7. Merhaba ben androidden iosa geçiş yaptım gmail ve ya Facebook hesabımla girmem gerekiyor ama iosta gmail hesabımla giriş yapamıyorum Facebook hesabımda kapandı Facebook bağlantımı kaldıramıyorum bir bilginiz varsa yardımcı olur musunuz lütfen

  1. Android telefonda oyuna giriş yapabiliyorsanız yeni doğrulama seçeneklerini ekleyin. Örnek e-posta… Daha fazla açıklayıcı yazınız.

   1. İos telefonda PUBG hesabıma Facebook hesabı olmadan nasıl geçiş yapabilir

    1. Mevcut erişimde pubg profil bölümü açılıyor ve ekleme seçeneği sunuyorsa yapabilirsiniz. Oyun için hesap açılırken mail doğrulamasının yapılması gerekiyordu.

     Talepte açabilirsiniz. support.pubg.com/hc/tr/requests/new

 8. Merhaba ben android cihazımdan Google play game hesabımla giriş yapıyordum telefonumu değiştirdim yeni telefonum iOS ve oyunun giriş ekranında Twitter Facebook game luncher ve guest seçenekleri var. Önceki telefonumda Google play vardı ve iOS da olmadığı için hesabıma giremiyorum! Yardımcı olabilir misiniz ? Nasıl yeniden hesabıma erişebilirim

  1. Android cihazla hesabınıza girip oyun ayarlarına mail ekleyerek mail ile doğrulamayı kullanabilirsiniz. Bu şekilde girişler işletim sisteminin dahili uygulamasından yapılmakta.

   1. Yeni telefon aldım. Herşeyi yeni telefona attım. Pubg açtım twitter ı seçtim yeni sıfır hesap verdi. Eski hesabım kayboldu.

    1. Hangi twitter hesabı tanımlandı ise onla giriş yapmanız gerekiyor. Bunun dışında tek farklılık iOS ile Android’ in kendi dahili uygulamalarından girmenizde bu şekilde sorun olur. Ya bu şekilde ya da yanlış twitter hesabıyla giriyorsunuz.

 9. Facebookla bağlantılı olan pubg hesabıma giremiyorum.Yeni bir hesap acmam istendi actim ama ben eski hesabı nasil alabilirim geri

  1. Girememe nedeniniz nedir? Facebook’ a erişiminiz mi yok?

 10. Game canter dan giriyordum ben telefonumu değiştirdim şimdi giremiyorum ilk baştan başlatıyor yardımcı olurmusunuz bana

  1. Game canter telefonda kayıtlı hesap üzerinden pubg’ a girer yani o hesaba bağlı olması gerekiyor.

 11. Ben PC den oynuyordum pubg Mobile Twitter den giriş yapıyordum hesabıma bir kaç gündür denediğimde giriş başarısız tekrar deneyin seçeneği çıkıyor yardımcı olur musunuz

 12. Pc den giriş yapıyorum Twiter girişi kabul etmiyor 4 dk bekleyin tekrar giriş yapın diyor.

 13. Ben PC den oynuyordum pubg Mobile Twitter den giriş yapıyordum hesabıma bir kaç gündür denediğimde giriş başarısız tekrar deneyin seçeneği çıkıyor yardımcı olur musunuz

  1. Bazıları telefon numarası ekleyerek, bazıları da login programı ile çözdüğünü yazmış. Sorun geçici ve güncelleme ile çözülecektir.

 14. twitterdan giriş yapamıyorum kaç gündür ne zman düzelirr acaba ??? hiç kimse giremiyo oyuna bıktık artık

  1. Bazı kullanıcılarda bu sorun çıkıyor Pubg kaynaklı bölgesel veya kullanıcı bazlı sorun olabilir. Başka telefondan da deneyin.

   1. peki bilgisaydan da olmuyor e posta ve şifryei yazmadan önce yazıyor ki giriş başarısız tekrar dene diyor son 2 gün öyle oldu başka bilgisayardan da denedim olmadı

   2. bn emilatorden oynuyorm hesabımı gelıstırmıstım ve 3 gundur gıremıyorm

   1. kardeşim youubeta o sorunu çözdüler acemi kertenkele diye bi sayfa gir

Comments are closed.