İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Razer, iPad Pro İçin Mekanik Klavyeli Kılıf Üretti!

Oyun alanında ürettiği aksesuarla teknoloji dünyasının dikkat çeken üreticileri arasında yer alan Razer, iPad Pro için mekanik klavyeli kılıf üretimi gerçekleştirdi. Bu üretim iPad Pro kullanıcılarını heyecanlandırmak için yeterli!

teknik destek

razer-ipad-pro

Genellikle gamer ürünleri, mobil aksesuarlar üreten firma mobil cihazları oyun sektörüne dahil edebilmek için önemli bir çaba gösteriyor. Razer, bu amacıyla sektör içerisindeki etki alanını genişletmeye çalışıyor.

 Razer Mechanical Case olarak adlandırılan ve üç parçadan oluşan mekanik kılıf kullanıcılar için iyi bir tıklama hassasiyeti sağlıyor. Bu durum özellikle oyun oynayan kullanıcılar için geçerli diyebiliriz.  Razer Mechanical Case polikarbon alaşım, metal stand ve mekanik bir klavyeden oluşuyor. iPad Pro ile oyun oynayan bireyler için  kaçırılmaması gereken ürünler arasında.

861de1ca-89e7-452c-9c53-7a891dc99184

Razer tarafından üretilen klavye için tuş baskısı 70 gram olarak belirlenmiş. Diğer klavyelere göre hassasiyet oranı daha yüksek. Bu sayede oyuncular klavyeyi daha pratik bir şekilde kullanabilecekler. Ayrıca mekanik klavye ekonomik kullanıldığı takdirde yalnızca bir defa şarj edilmesi durumunda 600 saate kadar dayanabiliyor. Bu oldukça iyi bir şarj düzeyi. Ancak mekanik klavyenin arka aydınlatması kullanıldığı takdirde şarj düzeyinin 10 saate kadar düştüğünü görebilmeniz mümkün. Bluetooth üzerinden iPad Pro’ya bağlanabilen cihaz Apple mağazalarında 170 $ fiyatıyla satışa sunuluyor.

teknik destek