İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Redd ‘Kanıyorduk’ Klibi iPhone X İle Çekildi

Ülkemizin alternatif müzik gruplarından olan Redd, yeni video klibini çıkarttı. Redd’in “Kanıyorduk” klibi iPhone X ile çekilen ilk klip oldu.

teknik destek

Ülkemizin sevilen alternatif müzik gruplarından birisi olan Redd yeni klibini albümünün en çok dinlenen parçası olan “Kanıyorduk” şarkısına çekti. Çekimlerinin Kapadokya, Isparta ve Kıbrıs’ta gerçekleştirildiği klip sadece iPhone X kullanılarak çekildi.

redd-kaniyorduk-klibi-iphone-x-ile-cekildi-2

İzleyenlerin çok beğendiği klibin yönetmenliğini ise grubun diğer kliplerini de çeken Redd’in gitaristi Güneş Duru yapıyor. Güneş Duru açıklamasında “iPhone uzun ve zahmetli hazırlıklar yapmadan, dilediğim yerde özgürce, planladığım gibi bir video çekebilmemi sağladı. Cebimde güzel bir sahne, bana özgü bir resim oluşturmama aracılık eden bir kamera taşıyor olmak benim için çok kıymetli” açıklamasını yaptı.

Türkiye’nin iPhone X ile çekilen ilk video klibi olan “Kanıyordu”un çekimlerinde aksesuar olarak sadece DJI Osmo ve popüler video pekim uygulaması FiLMiC Pro kullanıldı. Çekilen klip Apple Music üzerinden izlenebiliyor.

teknik destek