İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Renk Seçeneklerine Göre iPhone 7 Ortaya Çıktı!

Yaklaşan iPhone modeli iPhone 7 için bugün Macitynet’de fotoğraflar yayınlandı. iPhone 7 için yeni haberler ve yorumlar da böylece ortaya çıkmış oldu. Roze Altın, Uzay Grisi, Altın, Gümüş renklerde görücüye çıkan iPhone 7 kasasına ait fotoğraflar sonrası ortaya çıkan detay ise yakın süre içerisinde ortaya iddia olarak atılan Uzay Siyahı renk seçeneğinin yoksunluğu oldu.

Ortaya çıkan bu fotoğraf iPhone 7 ile ilgili merak edilen büyük detayları ortaya koymuyor. Sadece renk seçeneklerini ve kamerasının genel hatlarını ortaya koyuyor. Beklentiler yeni renk seçeneğinin geleceği yönündeydi ancak anlaşılan o ki bu pek tutarlı bir iddia değil ve Apple’ın böyle bir planı olmayabilir. Yani iPhone 6 ile mevcut renk seçenekleri devam edecek gibi duruyor.

Bu noktada bir diğer söylenti ise Uzay Siyahı renk seçeneğinin iPhone 7 Plus / Pro’ya münhasır olacağı. Çift arka kamera dahil pek çok münhasır özelliklerle gelmesi beklenenen 5.5 inç iPhone 7 Plus’ın +1 renk seçeneği ile veya Uzay Grisi yerine Uzay Siyahı renk seçeneği ile gelmesi söz konusu olabilir. Bunlarla birlikte 7 Plus’ta bir de Smart Connector’ün yer alacağı bekleniyor.

Genel anlamda ise iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmaması ve kulaklık girişinin lightning girişi ile birleştirilmesi. Elbetteki bunlar dışında büyük iyileştirmeler ve yenilikler Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni nesil iPhone modellerinde görülebilir.