İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Resero Tweaki İle Bildirim Boyutlarını Küçültün

iOS 7’den itibaren sevilmeyen ve değişmeyen bazı özellikler mevcut. Bunlardan biri ise bildirimlerin boyutları. Ancak şimdi sizlere anlatacağım bu serüvene bir son verecek resero tweaki ile bildirimlerin boyutlarını değiştirmeniz jailbreak ile mümkün olacak.

Bu tweaki kurduğunuz zaman bildirim boyutları küçülecek. Bu sayede herhangi bir uygulamada veya ekranda bir işinizi yaparken bildirim geldiğinde ekranın üstünde bulunan geri dön gibi kontroller kaybolmayacak. Siz de geri dön butonunu kullanmak için bildirimleri kapatmak ile uğraşmayacaksınız.

Resero-9-Navigation-Bar-593×90 (1)

Oldukça kullanışlı olan bu tweak her uygulama ile uyumlu çalışacaktır. Benzeri tweakler hala son sürüm için güncellenmemiş ancak bu tweak güncellenmiştir. Bildirimlerde bir kısaltma yapmamakla beraber yine uygulama simgesi ve geldiği yer ile içeriği gösteriyor.

Bu tweak cihazı jailbreak’li olan herkes için BigBoss reposunda ücretsiz olarak yer almaktadır. Kurulumu direk Cydia’ya girerek aramadan bulup yapabiliriz. Her hangi bir ek ayar gerektirmeyen bu tweak kurulduktan sonra hemen görevine başlayacaktır.