Resmi Apple Destek Sayfası Yenilendi!

Apple_Destek

Apple yeniliklere soluksuz devam ediyor. Gece itibariyle Resmi Apple Desteği sayfasını yenileyen Apple, artık kullanıcılarına daha rahat kullanışlı bir site üzerinden destek sağlayacak.

müşteri hizmetleri

Yenilenen Apple Destek sayfasında özellikle üst düzey mobil uyumlu responsiv tasarım mevcut. Mobil cihazınızla sayfaya erişim sağladığınızda, site kullanımınız maksimum düzeyde tutuluyor ve bu şekilde her detaya fazlasıyla erişim sağlayabiliyorsunuz.

Apple Destek anasayfasında eskiden de olduğu gibi ürünlere göre kategorize edilmiş bir alan mevcut. Bununla birlikte “Popüler konular” başlığı altında Apple ürünleri hakkında en çok gelen sorulara detaylı cevapların yer aldığı konular kısmı eklenmiş.

Apple-Destek-Sorular

Tüm bunlarla birlikte artık Apple ürününüzün garanti ve onarım durumunu kontrol etmekte oldukça kolay hale getirilmiş.

Apple’ın kullanıcılarına sunduğu destek hizmeti elbetteki sadece bu sayfa ile sınırlı değil. Twitter üzerinden de kullanıcılarına hemen hemen birebir destek sunan Apple, telefon üzerinden, Apple Store ve Apple Premium Reseller üzerinden de destek sunuyor.

Ek olarak, Apple ürünleriyle ilgili soru veya sorunlarınız için bir Apple Foni hizmeti olan Apple Destek sayfasını ziyaret edebilir, Apple Uzmanları’ndan anında destek alabilirsiniz.

müşteri hizmetleri