İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

RevealMenu İle iPhone 6s’teki 3D Touch Özelliğini Diğer Cihazlarda Kullanın

3D Touch özelliği Apple’ın iPhone 6s ile birlikte teknoloji dünyasına kazandırdığı bir özellik. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus dışımdaki cihazlarda bu özellik donanımsal olarak yok.

Apple, iPhone 6s ekranının altına yerleştirildiği özel donanım ile bu özelliği iPhone 6s’e kazandırdı. Hatta bu özellik için iPhone 6s’teki daha ince bir batarya kullanıldı.

3D Touch özelliği iPhone ekranına uygulanan farklı basınç ile aktif oluyor ve kullanıcıya uygulamalar üzerinde çeşitli kısayollar sunuyor. Peki bu özelliği iPhone 6s dışındaki cihazlarda kullanmak ister misiniz? O zaman cihazınıza Jailbreak yapmalı ve Revealmenu tweakini yüklemelisiniz

Revealmenu ile bir simgenin üzerine basılı tutarak geri bildirim menüsü çağırmak mümkün. Kurduktan sonra direkt olarak çalışmaya başlar. Ayarlar kısmından kişiselleştirmek mümkün. Örneğin titreşim uzunluğu dokunsal geri bildirim hızı vs. gibi özellikleri ayarlayabiliyorsunuz.

Eski sürümlerinde ana ekrandaki uygulamaları silmek için ikonun üzerine basıp yukarı doğru hamle yapmak gerekiyordu, yeni sürümde silmek istediğiniz uygulamanın üzerine basılı tutarak, geri bildirim menüsünden ‘Remove App’ yi seçip silmek istediğimiz uygulamayı kaldırıyoruz.

Revealmenu tweaki apt.imokhles.com reposunda ücretsiz.

https://www.youtube.com/watch?v=PgLnw763XOY

Bir yorum

  1. Kadir Kadir 31 Temmuz 2016

    Bu uygulamayı nasıl yükleyeceğim? Programı bir türlü bulamadım.

Yorumlar kapatıldı.