Revize Edilmiş iOS 11 Beta 2 Güncellemesi ile İlgili Detaylar Belli Oldu!

iOS 11 Public Beta

Apple, geçtiğimiz hafta piyasaya sürdüğü iOS 11 beta 2 güncellemesinin yeni bir sürümünü dün yayınladı. İlk yayınlanan iOS 11 beta 2 sürümünün yapım numarası 15A5304i iken revize edilmiş beta sürümünün yapım numarası 15A5304j olarak güncellenmiş durumda. Güncelleme bazı cihazlar için yayınlandı ve bu nedenle pek çok iOS 11 beta kullanıcısı güncelleme ile buluşamadı.

teknik destek <

Güncelleme, iPhone 6 gibi eski cihazlar hedef alıyor. Dolayısıyla iPhone 7 kullanıcıları güncellemeyi alamadılar. Bu durumun böyle olmasının asıl sebebi ise dün yayınlanan iOS 11 public beta 1 öncesi belirli performans sorunlarının ele alınması olarak gösteriliyor.

Apple çoğu zaman Beta güncellemeleriyle ilgili detaylı bir sürüm notu paylaşmaz. Bu sebeple resmi olarak neyin ne olduğu noktasında bilgi sahibi değiliz ancak revize edilmiş iOS 11 beta 2 güncellemesinin belirli cihazlar için yayınlandığını net olarak biliyoruz. Bu nedenle normalde iOS 11 beta güncellemelerini alabiliyorken bu revize edilmiş beta güncellemesini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden göremiyorsanız telaşlanmanıza ve farklı çözümler aramanıza gerek yok.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. Bende yeni yükledim beta1 ancak beta 2 güncellemesi yok ne zaman gelir

Comments are closed.