İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

S-Serisi Coupe Alanında Fark Yaratıyor

S-serisi içerisine katılan yeni Coupe modeli adeta Mercedes Benz ürünlerinin tepe noktaya ulaşmasını sağlıyor. Kısa bir süre önce S-Serisi Coupe sedan da yer alan bütün yeniliklerden faydalanıyordu. Kapsamlı bir şekilde daha fazla gelişme kaydeden sürüş destek sistemleri, dokunmatik butonları olan yeni direksiyonu ve modern kumandaları ile S-serisi olan Coupe en güncel olan eğlence ve bilgi sistemini bir arada sunuyor.

Efsane S-serisi Mercedes Benz’in amiral gemisi olarak görülmektedir. Coupe modeli ise geliştirilmiş olan tasarımıyla beraber daha fazla sportif olma imkanını sunuyor. Aynı zamanda bünyesinde yer alan ileri teknolojiyi sürücülerin iyi bir şekilde kullanmasına da imkan tanıyor. S-serisi Coupe modeli geniş hava girişlerine ve yeni krom alt eklentiye sahiptir. Çift egzoz çıkışları, yan marşpiyerleri ve V12 görünümü ise sahip olduğu dinamik görünümünü destekleyecek biçimde hazırlanmıştır. Ön bölümü ise her biri krom kullanılarak üretilmiş olan iki tane büyük hava girişi domine etmektedir.

S-Serisi Coupe fark yaratıyor

Tüm S-serisi modellerinin içeriğinde en güncel olan COMAND online bilgi ve eğlence sistemlerini standart bir şekilde sunulduğunu görebiliyoruz. Fotografik 3 boyutlu binalar, topoğrafik harita ekranı, 3 boyutlu olan harita yönlendirmesi ve 3 boyutlu sabit disk navigasyonu ile iyi bir ön hazırlık sunuyor. Otomobilin Türkiye’deki satış fiyatları ise 1.2 milyon TL’den başlamaktadır. Bu kadar gelişmiş bir teknolojiye sahip olması ihtiyaçları tam anlamıyla karşılıyor diyebiliriz.