Sadece 30 Dolara iPhone’unuza Kablosuz Şarj Özelliğini Ekleyebilirsiniz

iPhone Kablosuz Şarj

Kablosuz şarj özelliğini hemen hemen tüm Android akıllı telefonlarında görüyoruz ve pratiklik adına kesinlikle müthiş bir özelliktir. Apple’ın bu özelliği ilk olarak akıllı saati Apple Watch’ta kullandığı gerçeği bir yana gelecekte, en azından bu yıl tanıtılacak olan iPhone 8’de kablosuz şarj özelliğinin yer alması bekleniyor.

teknik destek

Elbetteki üst sınıf özelliklerle donatılacak olan bir iPhone’un fiyatıda ona göre olacaktır. Bu noktada ben hem o kadar bekleyemem hem de zaten bir iPhone 7’ye sahibim diyenler için pratik bir çözüm var.

20 dolara satın alabileceğiniz bir aksesuar ile iPhone 7 ve 7 Plus’la birlikte hem iPhone 6 / 6 Plus’a hem de iPhone 6s / 6s Plus’a kablosuz şarj özelliğini ekleyebilirsiniz.

Bu noktada odak noktamızdaki aksesuar tam olarak Antye Qi Wireless Charger Charging Cover. Bu koruyucu kılıf hem iPhone’unuzu çizilmeye/darbelere karşı korurken hem de ona kablosuz şarj özelliğini eklemenizi sağlıyor. Kılıfı Amazon.com’dan satın alabilirsiniz.

Kılıfla birlikte Qi kablosuz şarj pedini de almanız gerekiyor. Bu şarj pedi için ise ortalama olarak 11 dolar ödemeniz gerekecek. Şarj pedini buradan devam ederek, Amazon.com’dan satın alabilirsiniz.

müşteri hizmetleri