Sadece 300 TL’ye AirPods Satın Alabilirsiniz!

Zoook Rocker Twinpods

Apple’ın AirPods’u tasarım ve işlevsellik bakımından eşsizdir. Apple, AirPods ile birlikte böylesi bir teknolojiyi sunmak için muhtemelen birkaç yıl çalışma yaptı ancak Zook adlı Hintli bir şirket AirPods’u kopyalamak için yalnızca birkaç ay çalışma yapmış olmalı.

teknik destek <

Zook Rocker Twinpods olarak adlandırılan kablosuz kulaklıklar AirPods’a benzer ve kendinden açılır manyetik kablosuz şarj kutusu ile birlikte geliyor. Apple’ın W1 çipinden yoksun ve bağlantı için Bluetooth 4.2’yi kullanıyor. Ancak, bu kulaklıkta son derece verimli olan W1 çipi olmamasına rağmen şirket, şarj kutusu ile birlikte kulaklığın 16 saate varan pil ömrünün olduğunu ve müzik dinleme veya konuşma süresinin ise 3-4 saat olduğunu iddia ediyor.

Zook Rocker Twinpods, konfor ve güvenliği birlikte sunmak için silikon hava oluklarına sahip ve ayrıca suya ve tere karşı ise dayanıklıdır. Ne yazık ki iCloud senkronizasyona sahip değil. Bu da otomatik olarak diğer Mac veya iOS cihazlarınızla kulaklığın eşleşmeyeceği ve cihazlar arasında sorunsuzca otomatik geçiş yapamayacağınız anlamına geliyor. En önemlisi ise Siri entegrasyonu yok. Yani, kulaklıklardan birisine dokunarak AirPods’taki gibi dijital asistanınıza seslenemiyorsunuz.

Twinpods, iPhone ve iPad ile uyumlu olmasının yanı sıra Bluetooth özellikli tüm Android cihazlarıyla da çalışıyor. AirPods’da olduğu gibi, Twinpods da çift veya tek tek kullanılabilir.

Eğer Siri ve W1 çip eksikliğini görmemezlikten gelebiliyorsanız, AirPods’a göre daha ucuz olan Zook Rocker Twinpods için sadece 85 dolar ödemeniz gerekiyor.

müşteri hizmetleri