Sahte iPhone 7 Nasıl Üretiliyor? İşte Paylaşılan İlginç Video

sahte-iPhone-7

Bugüne dek pek çok iPhone 7 sızıntısını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya da devam ediyoruz. Taktir edersiniz ki kimi ortaya atılan fotoğraf ve videolar sadece sahte olmaktan öteye gidemiyor. Genelde sızıntı haberlerinde buna dikkat ederek ve belirterek paylaşıyoruz.

teknik destek <

Bugünkü paylaşacağımız bir videoda ise o sızıntılardan yer alan ve aslında sahte olan iPhone 7’nin nasıl üretildiğini göstereceğiz. Videoda aslında tümüyle gerçek olarak kabul görülen iPhone 7 Plus tasarım formunda bir cihaz yer alıyor. Çift arka lensli kamerası, yeniden konumlandırılmış anten çizgileri ve 5.5 inç ekranı ile tümüyle iPhone 7 Plus’ı andıran hatta 7 Plus olan bu sahte cihazın, arkasındaki yazılar ise profesyonel bir şekilde lazer makinesi ile yazılıyor.

Twitter kullanıcısı @the_malignant’in paylaştığı videoda Roze Altın renk seçeneğindeki cihaza lazer ile yazıları yazılıyor.

İşte o video;

Videonun Foxconn veya Pegatron’dan geldiği iddia edilsede bu kesinlikle gerçek değil. Çünkü ne böyle bir üretim hattına ne de böyle rahatça sızıntı yapma şansına bu üretim yerlerinde uygulamak mümkün değil.

müşteri hizmetleri