Samsung Note 9 Reklamıyla iPhone X’u Taşlamaya Devam Ediyor

samsung-note-9-reklamiyla-iphone-xu-taslamaya-devam-ediyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung her reklam filminde Apple’ı hedef almaya devam ediyor. Samsung son olarak Note 9 reklamıyla Apple’ın son akıllı telefonunu iPhone X’u taşladı. 

teknik destek <

Her reklam filminde Apple’ı taşlamaya devam eden Samsung geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 9’un reklam filminde de Apple’ın iPhone X modelini taşlamaya devam etti. 

Galaxy S9 serisi için çıkartmış olduğu Ingenius reklam serisinde Apple’ın ürünlerini ve yazılımlarını taşlayan Samsung, Ingenius reklam serisine Note 9’u da dahil etti. Geçmişte yayınlanan reklamlarda Apple’ın iPhone modellerinin LTE indirme hızını, olmayan kulaklık girişini ve çentiğini eleştiren Samsung, kısa bir süre önce tanıttığı Note 9 modeline yönelik çektiği reklam filminde de iPhone X’u taşlamaya devam etti. 

Yayınlanan yeni reklam filminde yüz tanıma özelliğinin sadece iPhone X’da olmadığını belirten Samsung bu özelliğin Note 9’da da bulunduğunu vurguluyor. Yayınlanan reklam filmlerinde ayrıca Apple’ın sadece iPad modellerinde kullanılabilen Apple Pencil’ın iPhone X modelinde kullanılamadığını ancak S Pen’in Note 9’da ve Samsung’un tablet modellerinde kullanılabildiği vurgulanıyor. 

https://www.youtube.com/watch?v=Jd-FKm27IWE

https://www.youtube.com/watch?v=qqcBAcVeazw

müşteri hizmetleri

Comments are closed.