İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung, Yeni Galaxy Reklamında Tüm iPhone Modelleri ile Dalga Geçti!

Samsung, genç bir adamın on yılı aşkın süredir Apple cihazlarını satın alırken ömrünü uzaktan Galaxy modellerini takip ederek geçirdiğini gösteren bir reklam filmini yayınladı. 1 dakikalık “Samsung Galaxy: Growing Up” adlı reklam filmi Samsung’un YouTube kanalında yayınlandı. Reklamda, son on yılda tanıtılan tüm iPhone modelleri ile birlikte 3 Kasım’da piyasaya çıkan iPhone X’e vurgu yapılıyor.

teknik destek

Video, 2007’de iPhone’un lansmanı ile başlıyor ve daha sonraki yıllar, fotoğraf çekerken az depolama alanı sorunlarıyla karşı karşıya kalınması ve kötü hava koşullarında iPhone satın almak için uzun kuyruklarda beklenmesi gibi pek çok şeyi gösteriyor. Kız arkadaşı ile suya atlayan gencin, kız arkadaşının Samsung Galaxy cihazının çalışmaya devam etmesi karşısında iPhone’unu bir kase pirincin içerisinde koyarken bulması ile ilginç bir hal almaya başlıyor.

https://youtu.be/R59TevgzN3k

Reklamda, iPhone’un stylus kalem desteğinden, 3.5mm kulaklık girişinden yoksun olmasına kadar pek çok şeye değiniliyor. Reklam, gencin iPhone’unu kapatıp bir köşeye atması ve Samsung Galaxy serisine geçiş yapması ile son bulurken, kısa insan kuyruğu ile iPhone X’e de vurgu yapılıyor.

En yeni Samsung akıllı telefonu Eylül ayında piyasaya çıkmıştı. Çift kamera, 6.3 inç AMOLED ‘Infinity Display’ ekran ile gelen Galaxy Note 8, pek çok yeni özelliğe sahip ve gelişmiş basınç hassasiyeti ile geliştirilmiş yeni S Pen’e sahip. Pek çok incelemede Note 8 ile ilgili olumlu görüşler paylaşılmıştı ve Samsung’un patlayan Note 7’den sonra büyük bir iş çıkardığı kabul edilmişti.

teknik destek