Samsung, Yeni Parlak ‘Siyah İnci’ Galaxy S7 Edge ile Simsiyah iPhone’ları Takip Ediyor!

siyah-inci-galaxy-s7-edge

Geçtiğimiz ay söylenen ve Samsung’un Galaxy S7 Edge için seçkin pazarlarda yeni parlak “Siyah İnci” renginde bir model ile geleceği resmileşmiş durumda. Samsung yarından itibaren pek çok pazarda yeni rengi ile Galaxy S7 Edge’nin satışına başlayacak. Siyah İnci rengi sadece 128GB yerleşik depolama kapasitesi Galaxy S7 Edge ile sunuluyor ve kaçınılmaz olarak Simsiyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile benzer bir politikada sunuluyor.

teknik destek

Samsung, iyi imaj bırakmayan ve piyasadan geri çektiği Galaxy Note 7’de benzer bir renk seçeneğini sunmuştu. Ancak Galaxy S7 Edge’de ve Note 7’de kullanılan bu renklerin farklarını görmek için beklemek gerekiyor. Samsung bu yeni renk seçeneği için “kaliteli ve lüks” tanımlamasını yapıyor. Samsung’un açıklaması;

Siyah İnci modern ve çarpıcı olacak bir şekilde tasarlandı. Parlak siyah kaplama, Galaxy S7 Edge’lerin cam tasarımına derinlik katıyor. Sonu, en saf haliyle rengin özünü yakalayan bir görünüm ortaya koyuyor.

Yeni renk, Samsung’un batarya sorunları yüzünden güvenlik risklerine karşı Galaxy Note 7’yi kalıcı olarak iptal etmesinden yaklaşık iki ay sonra gelmiş durumda.

iPhone renklerinin izinden geldikten sonra gerçekten de Samsung eşi benzeri görülmemiş bir özelliği Galaxy S7 Edge’lere katmış oldu. Geçtiğimiz yıllarda Apple’ın iPhone 6s’de Roze Altın renk seçeneğini kullanması ile birlikte Samsung’da Galaxy S7’de Pembe Altın rengini kullanmıştı. Buna karşın Samsung savunmasını 2012 yılından beri seçkin pazarlarda pembe renkte akıllı telefonların olmasına bağladı.

Yeni raporlara göre Samsung yeni nesil Galaxy S8’de, iPhone 7’de olduğu gibi 3.5 mm kulaklık girişine yer vermeyecek. Ayrıca önümüzdeki yıl tanıtılacak olan iPhone’lar için konuşulan sana ana ekran düğmesi ve çerçevesi olmayan (hemen hemen olmayan) bir yapıyı da Galaxy S8’de kullanmaya hazırlandığı belirtiliyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.