İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ının Çıkış Tarihi Belirginleşmeye Başladı!

Bloomberg’in haberine göre Samsung, 2018 yılının Şubat ayında düzenleyeceği özel bir etkinlikte bir sonraki nesil amiral gemisi Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ı tanıtmayı planlıyor.

teknik destek

Her iki cihaz da Şubat ayının başında tanıtılacak ve Mart ayının başında piyasadaki yerini alacak. Bu yılki amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, Mart ayının sonlarında tanıtılmış ve Nisan ayında piyasaya çıkmıştı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın mevcut Galaxy modellerine benzediği söyleniyor ancak yükseltilmiş kamera donanımına ve sistemine sahip oldukları iddia ediliyor.

İki akıllı telefon aynı zamanda daha iyi işlemci ile birlikte gelecekler ve parmak izi tanıma, yüz tanıma ve iris tarama gibi özellikleri sunmaya devam edecekler. Bunlarla birlikte, Android tabanlı akıllı telefon üreticilerinin 3D yüz tanıma sistemlerinin ve donanımlarının geliştirilmesi noktasında biraz geride olduğu gerçeği göz önüne alındığında Apple’ın Face ID’sine eşdeğer bir yüz tanıma sistemi sunmaları beklenmiyor.

Samsung’un tanıtımına yaklaşılan akıllı telefonları Apple’ın en yeni amiral gemisi iPhone modeli olan iPhone X ile doğrudan rekabet edecekler.

müşteri hizmetleri