Şimdi yükleniyor

SEBA kripto para bankası nedir?

bitcoin bankası

SEBA kripto para bankası nedir?

Son Güncelleme tarihi 13 Kasım 2019 by Teknoloji Haber

Teknoloji ve özellikle finans sektörü için önemli olan Blockchain alanında önemli gelişmeler oluyor. Yeni yayınlanan bir habere göre İsviçre’ de kripto para bankası açıldı. Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi önemli paraları destekliyor.

teknik destek

Ciddi bir görüş ayrılığının yaşandığı kripto paralar için önemli bir adım atıldı. Bankacılık sisteminin en iyilerinden biri olan İsviçre kripto para bankasını duyurdu.

Ağustos’ ta kripto bankacılığı için lisans alan SEBA resmi olarak hizmete girdi. Artık ilklere adını yazdıran SEBA bu alanda önemli atılımlar yapacağı bekleniyor.

Dijital para ve normal finansal araçları arasındaki boşluğun doldurulması için yapılan bu hamle şu an için 5 kripto paranın desteklendiği belirtildi. Bitcoin dışında Ethereum ve önemli para birimleri yer alıyor. Yani temel dijital paralar ile işlem yapılacak.

SEBAwallet, müşterilerin hesaplarındaki dijital paraları bu mobil uygulamayla veya internet üzerinden bankacılık araçlarıyla yönetebilecek. İsteyen kolay şekilde para birimleri arasında dönüşümü sağlayacak.

Açılan yeni bankanın ileri hedefi uluslararası hizmet vermek için çalışmalar yapmak.

SEBA-kripto-para-bankasi-nedir-2 SEBA kripto para bankası nedir?
SEBA kripto para bankası nedir?

teknik destek