SIM-Free iPhone X Satışları Başladı!

iPhone X Satışları

Apple, bugünden başlayarak ABD’deki Online Store’u üzerinden SIM-Free iPhone X’in satışına başladı. Artık ABD’deki müşterileri herhangi bir operatör seçmeden SIM kilitsiz olarak adlandırılan SIM-Free iPhone X siparişi verebilirler.

teknik destek

Tüm depolama kapasiteleri için iPhone X’in SIM-Free sürümlerinin tahmini teslimat süresi diğer iPhone X için benzer bir teslimat süresine sahip. SIM-Free iPhone X modellerini bugün sipariş vermek mümkün ancak muhtemel teslimat tarihi 12 Aralık.

sim-free iphone x

SIM-free iPhone X modelleri, yeni akıllı telefonun Sprint ve Verizon sürümlerine çok benzeyen, herhangi bir taşıyıcı ile çalışacak ve CDMA ve GSM şebekeleri için tam destek sunacak. AT & T ve T-Mobile’ın iPhone X modelleri CDMA şebekelerini desteklemiyor ve Sprint veya Verizon ile uyumlu değildir.

27 Ekim’de iPhone X ön siparişleri başladığında Apple, AT & T, Sprint, T-Mobile veya Verizon SIM’li bir iPhone X’in satın alınmasına izin veriyordu. Tam olarak satın alınan modeller SIM kilitli olarak listeleniyordu. Apple, iPhone X’in SIM kilitsiz olarak satın alınmasını sağlayabilmek için operatör öncesi etkinleştirme talebinde bulundu ancak bu talep Kasım ayı ortalarında kaldırıldı.

Bir Verizon modelini sipariş veren ve tam ücret ödeyerek bir SIM-free iPhone X’e eşdeğer olan iPhone X siparişi vermek mümkündü ancak şu anda resmi bir SIM-free sürümünü almak mümkün.

müşteri hizmetleri

2 Comments

Comments are closed.