Şimdiye Kadarki En İddialı iOS 11 Konsepti

iOS 11

Bu yılın WWDC‘sine sadece üç gün kaldı ve Apple’ın iPhone 8’inin gücüne güç katacak olan iOS 11 büyük bir merakla bekleniyor. Tim Cook ve ekibi, iOS 11’le ilgili sızıntıları perdeleme konusunda harika bir iş çıkarttılar. Bu, WWDC’de tanıtılacak olan iOS 11 için duyacaklarımızın gerçekten şaşırtıcı olacağı anlamına geliyor.

teknik destek

Elbetteki WWDC’ye kadarki süreçte neyin ne şekilde olabileceğinin vücut bulduğu konseptleri görmeye devam ediyoruz. ConceptsiPhone, iOS 11 ile nelerin sunulabileceğini hayal ederek yeni bir konsept videosu paylaştı. Video içindeki her özellik ve yenilik tümüyle bir kurgudan ibarettir. Zaten konseptlere her zaman bu şekilde yaklaşmak gerekiyor.

Konseptin tasarımcıları videoda, iOS 11 ile sunulacak olan daha akıllı bir Siri’ye değiniyorlar.  Yepyeni bir arayüz ile karşımıza çıkan Siri’nin yanısıra, işletim sisteminin genelinde kullanılabilir olan Dark Mode dikkat çekiyor. Dark Mode özelliği ile kullanıcılar, sistem arayüzünü beyaz ton ağırlığından simsiyah bir görünüme dönüştürebiliyorlar. Zengin Bildirim Merkezi de videoda diğer dikkat çeken detaylar arasında.

Konsept, iOS 11’in tanıtılacağı güne kadar güçlü bir şekilde önümüzde duracak cinsten. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri