İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sınırsız ve Reklamsız İnternet Erişimi Sağlayan Opera Vpn App Store’da

Opera, dün itibari kullanıcılar için kısıtlı internet erişimini ortadan kaldıran ve reklamları engelleyecek, hatta kullancıların kendi sanal konumunlarını değiştirmeye için izin veren Opera VPN yeni uygulamasını yayınladı.

Her gün insanlar çalıştıkları kurumlarda, öğrenciler ise okullarında WiFi üzerinden internete girerken; Snapchat, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya sitelerine giriş yapmak isterken bu sitelerin bloke edilmesi sorunu ile karşı karşıya kalıyorlar. Opera VPN bölümünün başkanı Chris Houston, yeni Opera VPN uygulamasıyla, insanların web engellerini yıkmayı ve olması gerektiği gibi internet keyfini yaşayabilmelerini sağlamayı hedeflediklerini söylüyor.

Opera VPN uygulaması sayesinde sınırsız internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Engellenen sitelere kolayca girebilir ve reklamları %100 engelleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirip ayarlarını yapmak.

Opera VPN’de şimdilik kullanıcıların Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, Singapur ve Hollanda gibi beş sanal yerin arasından birimi lokasyon olarak seçmeleri mümkün. Uygulama İngilizce, Arapça, Fransızca, Almanca, Endonezyaca, Japonca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dillerini destekliyor.

Ücretsiz olan Opera VPN uygulamasını aşağıdaki App Store bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.indirebilirsiniz.

[appbox https://itunes.apple.com/app/id1080756781?mt=8&pt=341230&ct=roc_engadget_com_via_opera_com_mobile_select_page appstore ]