İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Siyah iPhone 7 Konsepti Yayınlandı

Geçen haftalarda ortaya çıkan Mavi iPhone 7 iddialarının yerini şimdilerde Koyu Uzay Gri yada Siyah iPhone 7 iddiası almış durumda. Bu hafta gündeme gelen bu iddia tasarımcıları da harekete geçirdi.

teknik destek

Martin Hajek, siyah iPhone 7’nin nasıl olacağı ile ilgili bir konsept hazırladı. Söylenti, iddia ve sızıntılardan yola çıkarak hazırlanan konsept iPhone 7’nin nasıl olacağı ile ilgili aşağı yukarı bir fikir veriyor.

[irp posts=”8072″ name=”Son iPhone 7 Söylentileri: Koyu Mavi Yerine Uzay Siyahı Renkte iPhone 7 Geliyor”]

Konseptte daha büyük bir kamera, kasanın kenarlarına yerleştirilmiş anten bantları bulunurken neredeyse bütün konseptlerde olduğu gibi kulaklık girişi mevcut değil. Aslında bu tasarım bu hafta sızdırılan iPhone 7 kasasının siyah hali diyebiliriz.

image

Hajek, Uzay Grisi Apple Watch rengine yakın bir iPhone 7 tasarlamış. Hajek’in tasarımındaki renk, siyah iPhone 5’ten bile daha koyu. Apple geçen yıllar içinde siyahın farklı tonlarını iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch gibi ürünlerinde kullandı. iPhone 7’de kullanacağı yeni renk ise iPhone 6s’teki Uzay Grisi renginden ayırt edilecek kadar daha koyu olabilir.

Bu ayın başlarında ortaya çıkan Mavi iPhone 7 haberleri bazı kullanıcıları heyecanlandırsa da bu hafta itibari ile bu hayallerin yok olmaya başladığını söyleyebiliriz. Zira şu an için siyah renk daha ağır basmaya başladı.

müşteri hizmetleri