Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Kutu Açılışı

siyah-iphone-7-kutu-acilisi

Bugün ön sipariş teslimatlarına ve normal satışına başlanan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kutu açılış videoları ve görselleri gelmeye devam ediyor. İlk elden yeni nesil iPhone’lara kavuşan kullanıcılar yaptıkları kutu açılışlarını da diğer insanlarla paylaşıyorlar.

teknik destek

Bizde elimize ulaşan Siyah iPhone 7 kutu açılış görsellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kutusunun arka kısmında, kutu içerisindeki cihazın rengini vurgulamak için eş değer renkte bir kısım yer alıyor. Kutunun şeffaf, sert bir plastik kaplı olduğunu söyleyelim.

iphone-7-kutu-acilisi

Kutuların üst kısmında, Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı gösteren bir kaplama mevcut. iPhone 6s’te dinamik duvar kağıtları mevcuttu ancak 7 ve 7 Plus’la kutuda cihazların arkadan görünümlerinin yer aldığını belirtelim.

iphone-7-kutusu

Kutu ilk açtığınızda her zamanki gibi sizi ön ve arka koruyucusu takılı iPhone karşılıyor.

siyah-iphone-7-kutu-acilisi

Kutunun içindekilere bakacak olursak ilk olarak lightning konnektörlü EarPods kulaklığını ve 3.5 mm kulaklık jakı adaptörünü görebilirsiniz.

iphone-7-kutu-acilisi-2

Sırasıyla gidecek olursak ilk bakılan şey şüphesiz lightning konnektörlü EarPods kulaklık olacaktır.

iphone-7-earpods-kulaklik

3.5 mm kulaklık jakının kaldırılması sonrası lightning portunu ortak kullanım alanına çeviren Apple’ın, iPhone 7 ve 7 Plus’ın kutusunda 3.5 mm kulaklık jakı adaptörüne de yer verdiğini belirtelim.

iphone-7-lightning-adaptor

Diğer yandan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kutusundan lightning USB kablosu, USB Güç adaptörü ve belgeler çıkıyor. Yani alışkın olduğumuz tüm kutu içeriği söz konusu.

Daha fazla detayı ile Siyah iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kutu açılışına dair tüm fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri