İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Siyah (Space Black) iPhone 7 Yine Gündemde

iPhone 7’nin renk seçenekleri ile ilgili iddiaların, paylaşılan görsellerin ardı arkası kesilmiyor. Bu kez de Space Black, Gold ve Rose Gold renk seçeneklerini gösteren görseller sızdı. iPhone 7 Plus’a ait görselde ise smart connector yok.

teknik destek

İlk olarak Techtastic.nl sitesinde yayınlanan görseller dün de Çinli mikroblog sitesi Weibo’ya düştü. Sitede iPhone’larda daha önce kullanılan Gold renklerin yanı sıra iPhone 5’ten beri görmediğimiz siyah renk de görünüyor.

Space Black iPhone 7

Daha önce özellikle iPhone 7 Plus modelinde olacağı tahmin edilen smart connector için cihazın arka tarafında bir boşluk yer almıyor. Zaten bu özelliğin olmayacağına dair bir çok haber de gelmişti. Arka kısmında smart connector olan resmin iPhone 7s Plus modeline ait olduğu düşünülmekte. Zaten bu modelin arkasında kazınmış bir S yazısı olduğu görünmekte.

image

Yine de bazı söylentilere göre Apple, bu yıl bir üst model olan iPhone 7 Pro modelini satışa sunacak. Bu modelde smart connector özelliği olacağı gelen bilgiler arasında. Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı Eylül ayı yaklaştıkça bu bilgilerin netleşeceğini düşünüyoruz.

teknik destek