İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sızdırılan Kullanıcı Kılavuzu 256GB’lık iPhone 7 Plus’ı Doğruluyor

Daha önceki birçok yazımızda iPhone 7’nin 256 GB yerleşik depolama kapasitesi ile gelebileceğine değinmiştik. Bugün sızdırılan iPhone 7 Plus’a ait kullanıcı kılavuzu bu düşüncemizi doğrular nitelikte.

Artık telefon hayatımızda oldukça yer kaplıyor ve neredeyse her işimizi bilgisayarları kullanmak telefonlarımızdan hızlıca hallediyoruz. Tabii bunun yanında telefona yüklediğimiz uygulamalardan, çektiğimiz resimlere ve videolara kadar hepsi telefonumuzun depolama alanını işgal ediyor.

IMG_0118

Bazı iPhone sahiplerine artık 128 GB depolama alanı bile yeterli gelmezken, ülkemizdeki yavaş internet hızları insanları bulut depolaması kullanmaktan dahi alıkoyuyor. Apple bunu göz önünde bulundurmuş olacaktır ki en yüksek depolama alanı olan 128 GB’ ı 256 GB’ a yükseltmeyi hedefliyor.

Ancak kullanıcı kılavuzunda iki ayrıntı daha yer alıyor;

  • Kılavuz iPhone 7 Plus için. Yani iPhone 7 versiyonu için 256 GB’lık modelden bahsetmek şu an yanlış olur.
  • Kutunun içindekiler kısmında Lightning girişli kulaklık ve bir de Lightning girişinden 3.5 mm’lik girişe çeviren bir adaptörün yer aldığı yazıyor.

Dünde 2 TB’lık iCloud hesabını kullanıma sunan Apple depolama konusunda müşterilerinin isteklerini takip ediyor gibi görünüyor.