Şimdi yükleniyor

Skype müşteri hizmetleri şikayet hattı

cropped-Skype-musteri-hizmetleri-sikayet-hatti.jpg

Skype müşteri hizmetleri şikayet hattı

Skype müşteri hizmetleri için bir şikayet hattı arıyorsanız ürün satış dışında telefon numarası bulunmuyor. Ama haberde yer verdiğimiz iki iletişim kanalıyla sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Skype uygulaması popüler uygulamalar arasında bulunuyor ama en çok kullanılan uygulamalar sıralamasında aşağıda. Çok çok eskiden bilgisayarda çokça kullanılan lider bir programdı. Uygulama tarafında biraz geç hareket ettiği için mi nedir telefonlarda önemli uygulamalarla rekabet edemedi.

teknik destek

Skype hatalarında iletişime geçilebilecek bir telefon numarası arıyorsanız size önereceğimiz site üzerinden canlı destek bölümü ve destek talebi gönderme bölümü işinizi görecektir.

Skype şikayet hattı

Telefonla hizmet bulunmadığından aşağıda bulunan iki bölümle de sorununuzu iletebilirsiniz. Canlı desteğe yanıt gelmezse talep gönderiniz.

  • Canlı talep support.microsoft.com/tr/contactus gönderin
  • Uygulamayla destek almak için yukarıda orta kısımda profile dokunun
  • Ayarlar / yardım geri bildirimi ve sorun bildir ile devam edin

Talepler kayıtlı mail adresine gönderilebilir. Farklı bir adres için açıklamaya belirtiniz. Hesap çalındı ve mail adresine ulaşamıyorsanız o zaman açıklamada başka bir e-posta verilir ve hesap doğrulanmasından geçilir.

screenshot.1131222921-3 Skype müşteri hizmetleri şikayet hattı
Skype müşteri hizmetleri şikayet hattı
screenshot.1131222922-3 Skype müşteri hizmetleri şikayet hattı
Skype şikayet hattı
teknik destek