Skype Önemli Bir Güncelleme Aldı

skype-onemli-bir-guncelleme-aldi

Microsoft’un sevilen anlık mesajlaşma uygulaması Skype mobil platformlarda önemli bir güncelleme aldı. 

teknik destek <

Yazılım devi Microsoft’un en çok kullanılan servislerinden birisi olan ve anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi olan Skype önemli bir güncelleme aldı. Şimdilik Android platformunda güncellenen Skype uygulamasının kısa bir süre içinde iOS platformunda da güncellenmesi bekleniyor. 

Skype Dışı Arama Yapılabilecek!

Yeni güncelleme ile birlikte Skype’a önemli özellikler gelirken bir diğer yandan da Skype daha güvenli bir hal alıyor. Kullanıcılar artık diledikleri internet tarayıcılarında ya da başka bir uygulamalarda gezinirken karşılarına çıkan bir numarayı Skype yardımıyla arayabilecekler. Windows kullanıcılarının uzun bir süredir kullandığı bu özelliğin mobil platformlara da gelmesi oldukça önemli bir gelişme olarak nitelendiriliyor. 

Önemli özelliklerin yanında Skype’ın güvenliği de artıyor. Kullanıcıların daha stabil ve daha güvenli bir şekilde kullanabilecekleri Skype uygulaması yeni güncelleme ile birlikte güvenli mesajlaşma platformu haline geliyor. Şimdilik Android platformuna gelen Skype’ın yeni güncellemesinin çok kısa bir sürede iOS platformuna da gelmesi bekleniyor. Skype’ın son sürümünü Android platformunda Google Play Store’dan indirebilecekken iOS platformunda ise App Store’dan indirebilirsiniz. 

müşteri hizmetleri