Şimdi yükleniyor

Snapchat Bilgisayarda Kullanılabilecek!

snapchat

Snapchat Bilgisayarda Kullanılabilecek!

Son Güncelleme tarihi 24 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Dünyanın dört bir tarafında milyonlarca genç tarafından kullanılan ve yalnızca akıllı telefonlar aracılığıyla erişilebilen Snapchat, yakında bilgisayarlarda da kullanılabilecek.

Snap Inc. sosyal ağı Snapchat’in Google tarafından üretilen Pixelbook ile çalışacak bir sürümü üzerinde çalışıyor. Google yöneticilerinden Matt Vokoun, bir önceki gün şirketin yeni ürün grubunun tanıtıldığı konferansta, Snapchat deneyiminin en iyi şekilde Pixelbook’a aktarıldığını açıkladı.

use-snapchat-on-computer Snapchat Bilgisayarda Kullanılabilecek!

Snapchat’in bilgisayar sürümü Chrome OS işletim sistemi için geliştirildiği için yalnızca Google işletim sistemini kullanan Chromebook’larda kullanılabilecek.

Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer popüler sosyal ağlar bilgisayarlar üzerinden kullanılabiliyordu. Daha yeni sayılabilecek bir sosyal ağ olan Snapchat ise yalnızca iPhone ve Android telefonlarda kullanılabiliyordu.

Telefonların ön kamerasıyla çalışan Snapchat uygulamasının çok daha büyük bir ekrana sahip olan Pixelbook’ta hangi mantıkta çalışacağı henüz belli değil. Bunu öğrenmek için Pixelbook’ların 31 Ekim’deki çıkış tarihini beklememiz gerekecek.

Windows ortamındaki Instagram uygulamasının hikaye takibi ve mesajlaşma gibi özelliklere sahip olduğunu göz önünde bulundurursak, bu yazılımında benzer özelliklerde olması bekleniyor.

teknik destek