Şimdi yükleniyor

Snapchat oyun oynama

Snapchat oyun nasıl oynanır

Snapchat oyun oynama

Son Güncelleme tarihi 29 Ağustos 2019 by Teknoloji Haber

Snapchat oyun oynama durumunu Türkiye’ de pek fazla kişinin tercih ettiğini düşünmüyoruz. Hatta ülkemizde uygulamanın kullanıcısı sayısının az olduğunu düşünüyoruz.

teknik destek

Uygulamayı bizler çoğunlukla Facebook için yapılan haberlerde duyuyoruz. Normalde bilinen ama pek akla gelen bir uygulama değil. Facebook’ un bazı yenilikleri bu uygulamadan kopyaladığını biliyoruz.

Snapchat kullanıcı sayısı giderek artan farklı teknolojik hizmetler sunan bir platformdur. Snapchat’te bulunan önemli özelliklerden biri de Snapchat Gamestir. Snapchat Games, bünyesinde birçok ücretsiz oyun barındıran kullanışlı bir oyun platformudur.

screenshot.289-2 Snapchat oyun oynama
Snapchat oyun oynama

Snapchat Games özellikleri

Snapchat üzerinden bütün oyunları oynamak tamamen ücretsizdir. Bunu sağlamak için tek yapılması gereken yaklaşık saniyelik kısa reklamları seyretmektir. Snapchat oyunlarında artırılmış gerçeklik özelliğinin yanı sıra tek başına veya arkadaşlarla birlikte oynama seçenekleri de yer alıyor.

Snapchat oyun oynama ile tek başına oynarken yüksek puanlar toplamak mümkün. Ancak, arkadaşlara snap atarak onları oyuna davet etmek ve rekabet ortamı meydana getirmek de oldukça kolay. Arkadaşları Snapchat oyununa davet etmek için Canlı Sesli Sohbet ya da metin özellikleri kullanılabiliyor.

Arkadaşlar tarafından Snapchat üzerinden gönderilen oyun davetlerine cevap vermek için sadece oyun simgesine basmak yeterli. Snapchat platformunda bulunan başlıca oyunlar arasında ise Bitmoji Partisi, Alphabear Hustle, C.A.T.S. Drift Race, Zombie Resque Squad, Tiny Royale ve Snake Squad bulunuyor.

Eğer sizde bu uygulamayı kullanıyorsanız düşüncelerinizi öğrenmek isteriz.

teknik destek