İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Son iPhone 7 Söylentileri: Koyu Mavi Yerine Uzay Siyahı Renkte iPhone 7 Geliyor

iPhone 7 için birbiri ile çelişen söylentiler mevcut. Daha önce “koyu mavi” veya bir diğer deyiş ile “derin mavi” renk seçeneği ile iPhone 7’nin geleceği ve uzay grisi renk seçeneğinin bu şekilde tarihe karşılacağı söylentisi ortaya atılmıştı.

teknik destek

[irp posts=”7418″ name=”iPhone 7 ile Uzay Grisi Renk Seçeneği Gidiyor Yerine Koyu Mavi Geliyor!”]

9to5Mac’te yayınlanan bir raporla, Apple’ın iPhone 7 ile koyu mavi renk seçeneği yerine Apple Watch benzeri bir renk seçeneğinin geleceği ortaya çıkmış oldu. Yine her halükarda uzay grisi renk seçeneğinin tarihe karşıcağını belirtelim. Apple’ın planlarına göre “space black finish” yani “uzay siyahı kaplama” bir renk seçeneği iPhone 7 ile görücüye çıkacak.

Bu bilginin kaynağı önceki söylentinin kaynağına göre daha güvenilir ve gerçeği yansıtma konusunda daha başarılı diyebiliriz. Aynı kaynak, iPhone 7 ile fiziksel ana ekran tuşunun devam edeceğini ancak tıklama işlevini simüle edecek şekilde basıldığında dokunsal geribildirim sağlayacak bir yapının hayatımıza gireceğini belirtiliyor.

Apple Watch 2 için de bazı söylentilerin bu raporada yer aldığını belirtelim. Yeni nesil Apple Watch’ta dahili GPS çipinin yer alacağı ve çok daha güçlü su yalıtımına sahip olacağı belirtiliyor. Kaynak ayrıca, Apple’ın MacBook Pro’ya ikincil OLED ekranlı ve Touch ID kimlik sensörü ile bir ekleme yapacağını belirtiyor.

Son olarak, 9to5Mac kaynaklarına göre iPhone 7’de 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılacağı belirtilmekte. Kablosuz EarPods kulaklıkların bu şekilde hayatımıza gireceği de yine gelen bilgiler arasında.

Yukarıdaki pek çok söylenti ve detay mevcut ancak hangisinin gerçeği yansıttığını söylemek şimdilik güç. En azından gündemin bu denli birbirinden farklı söylentilerle meşgul edildiği şu zamanda neyin ne olacağını söylemek doğru bir yönlendirme olmayacaktır.

müşteri hizmetleri