Şimdi yükleniyor

Son Teknoloji iPhone Powerbank fiyatları

Son Teknoloji iPhone Powerbank fiyatları

Son Teknoloji iPhone Powerbank fiyatları

iOS modelleri için son Teknoloji Powerbank TP-Link! iPhone Powerbank öneri olarak bu haberimizde TP-Link markasına yer verdik.

iOS modelleri, genel olarak çok yüksek ve başarılı bir performansa sahiptir. iOS modellerinin bu yüksek performansının avantajları olduğu gibi, bazı durumlarda dezavantajlı olduğu noktalar da meydana gelir. Özellikle Apple marka ürünler kullanan kişilerin en büyük problemlerinden bir tanesi, belki de soğuk havalardan bile etkilenerek performansı düşen cihaz pil durumudur.

teknik destek

TP- Link firması da, iOS altyapısına sahip ürünlerde destekleyici bir hizmet vererek çok şık bir powerbank üretimi gerçekleştirmiştir.

iPhone-Powerbank-son-Teknoloji-2 Son Teknoloji iPhone Powerbank fiyatları
iPhone Powerbank fiyatları

TP- Link Powerbank özellikleri

TP- Link, ince ve şık bir tasarıma sahip olan TL- PBB6000 ve TL- PBB3000 modellerini piyasaya sunmuştur. 3000 mAh ve 6000 mAh pil kapasitesine sahip olan bu powerbank, iOS kullanıcılarının gün içerisinde yaşadıkları şarj sorununa çözüm olmak için üretilmiştir. Kredi kartı büyüklüğündeki bir tasarıma sahip olan bu powerbank, aynı zamanda çıkış gücünün başarısı sayesinde %60 oranında daha hızlı bir şarj özelliği sağlamaktadır.

2 saatte kendisini şarj edebilecek olan TP- Link powerbank modelleri, bu sayede kısa bir sürede tekrar hizmet verebilecek duruma gelmektedir.

TP- Link Powerbank tercihi

Eksiksiz ve güvenli bir kullanım sağlayan TP- Link powerbank modelleri, bütün Apple ürünlerinde ve iOS altyapısına sahip cihazlarda kullanılabilir. Tabletlerden akıllı telefonlara birçok modelde hızlı bir şarj imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda şık tasarımı sayesinde günlük kullanım esnasında herhangi bir yük haline gelmemektedir. Peki iPhone Powerbank fiyatları ne kadar?

Son-Teknoloji-iPhone-Powerbank-fiyatlari-1 Son Teknoloji iPhone Powerbank fiyatları
Son Teknoloji Powerbank fiyatları

iPhone Powerbank fiyatları

TP-Link iPhone Powerbank fiyatları: 6000 mAh 17 dolar ve 3000 mAh 13 dolar.

Powerbank iPhone için öneri cihazlardan TP-Link’ i tanıttık. Tabi yine çok sayıda kalitede iOS’ u destekleyen Powerbank cihazlar bulunmakta.

iPhone Powerbank fiyatları ise 60 TL ile 300 TL arasında değişen bir fiyata sahip. Ama her zaman cihazınızı düşünüyorsanız ve uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız kaliteli ürünleri tercih etmenizi öneririz.

teknik destek